Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Thursday, Feb 29thПровокація 9 травня в світлі проекту «Розкол України»

Провокація 9 травня в світлі проекту «Розкол України»

Львівські події стали потужним імпульсом для антиукраїнської істерії... У проекті задіяний весь ланцюжок: кремлівські технологи - Банкова - Верховна Рада - Марков з Тягнибоком...

Коли-небудь хитрий підручник для вузьких фахівців з «конструювання настроїв» і «моделювання ситуацій» опише святкування 9 травня 2011 року в Львові як наочне і успішне застосування такої конструкції і моделювання. Ми вирішили не чекати, коли мине час і з`явиться такий підручник, а поділитися своїми спостереженнями і знаннями вже сьогодні. Журналісти через свою професію дивляться, читають і слухають інформацію професійно. Багато непомітних навіть обізнаному читачу і глядачу речі ми здатні зчитувати через досвід і занурення в професію. Тому ми хочемо, щоб люди, які не зв`язали в логічний ланцюг подій до і після 9 травня, змогли разом з нами зробити це і побачити цілісну картину. А саме: з яким цинізмом, за якою чітко продуманою схемою три політтехнологічні сервіси влади розколюють Україну.

Потужний імпульс для антиукраїнської істерії

Дозвольте короткий список заголовків останніх днів українських і російських медіа: «У Львові - побоїще, а в Києві червоні прапори», «Стрілянина і криваві зіткнення в Львові», «Побиття ветеранів у Львові». Україна стала «фавориткою» російських і українських теленовин. Хочу нагадати, що українські і російські сюжети впродовж трьох останніх днів починалися з подій у Львові 9 травня. Практично вся журналістика говорила про дві майже несполучні частини України.

Безумовно, події 9 травня стали мультиплікатором для дуже різних сюжетів. Львівські події послужили потужним імпульсом для антиукраїнської істерії. Засудити львівських націоналістів зібралася Держдума РФ (велику націю без ворога не побудуєш, а Україна відмінно підходить), і для антигалицької істерії всередині України теж (сильну владу без розколу теж не побудуєш?). Окремо виповзла із «своїм» рішенням Луганська облрада, пропонуючи заборонити «Свободу». Ми не знаємо, як Львівському консулові в Львові топтали вінок. Цього теж ніхто не задокументував. Але хотіли б побачити кадри і переконатися, що так і було.

» Детальніше

 

Великодні гаївки «Зав’яжем вінець!» у Тернополі

25 квітня у Обливаний понеділок на Козацькому острові, що у парку Топільче, будуть проходити Великоднє дійство «Зав’яжемо вінець!». Під час заходу для гостей та мешканців міста Тернополя будуть проводитися Великодні гаївки, веснянки та цікаві забави. Початок заходу «Зав’яжемо вінець!» о 14.00 год. біля Катедрального собору та біля основних духовних храмів міста Тернополя.

О 16.00 від Катедрального собору вулицями міста Тернополя пройде дійство «Кривий танець» - гаївковий рух з живого ланцюга учасників свята.

 На головній дорозі до Козацького острівка буде встановлено святково прикрашені ворота. Відвідувачі, які проходитимуть крізь святкову браму, будуть окроплені водицею.

» Детальніше

 

"Почався сезон посадки. Скоро дозріє полуниця, тільки їсти її будуть ...

Якось пастор німецької євангелістської церкви Мартін Німьоллер, який відсидів 8 років у нацистських концтаборах, розповів про свою головну помилку:

«Спочатку гестапо прийшло за комуністами, я не виступав, бо не був комуністом. Потім гестапо прийшло за євреями, я знову не виступав, бо не був євреєм. Потім гестапо прийшло за католиками, я знову не виступав, бо не був католиком.
Нарешті, гестапо прийшло за мною, і ніхто не виступив, бо вже нікого не лишилося».

Сьогодні садять «терористів». Це не за тобою. Потім посадять радикалів. Але ж ти до них теж не належиш. Потім посадять «політично некоректних». Але ти слідкуєш за словами, і не наводиш сумнівних прикладів з історії.

Коли нарешті подзвонять у двері, тебе осягне жахливий здогад, що прийшли за тобою. Ти шукатимеш підтримки, але вже ніхто не допоможе тобі...

Саме на це і розраховує влада.

 

Сторінка 4 з 17

Книги ВЦ "Просвіта"

ДРУЖНІ САЙТИ

  • Банер
  • Школа англійської мови FuseBox
  • Просвіта
  • Всеукраїнська тижнева газета Сіверщина
  • Банер
  • Банер
  • Банер
Follow us on Twitter


Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Опитування

Чим, на вашу думку, займається "Молода Просвіта"?