Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Thursday, Feb 29thМоліться за політв‘язнів!

Ігор Загребельний - активіст ВО «Тризуб», затримано 21 січня, місцезнаходження невідомо.

Артем Циганок (22 роки) - активний діяч націоналістичного руху на Запоріжжі, зараз знаходиться у СІЗО. Йому інкримінують підпал офісу ПР у 2009 (!) році (вочевидь, йдеться про підпал 20 грудня 2009 р).

Олексій Зануда – активіст ВО «Тризуб», звинувачуваний у справі про відрізання голови бюстові Сталіну. Арештований в м. Обухів (Київська обл.) 17 січня. Доправлений до Запорізького СІЗО.

Віталій Вишнюк – активіст ВО «Тризуб». Звинувачується в тому, що брав участь у спилюванні голови пам’ятнику Сталіна 28 грудня 2010 року. Арештований у Харкові 17 січня 2011 року.

Едуард Андрущенко -- звинувачується в тому, що брав участь у спилюванні голови пам’ятнику Сталіна 28 грудня 2010 року, інкримінують ст. 194 "Пошкодження майна". Перебуває в Запорізькому СІЗО.

Андрій Стемпіцький -- лідер ВО «Тризуб». Звинувачують у незаконному зберіганні зброї та спробі замаху на Президента. Перебуває в Івано-Франківському ІТТ
Юрій Гудименко - заступник голови Запорізької "Свободи". Облив фарбою пам’ятник Дзержинському в Запоріжжі, за що йому інкримінують «злісне групове хуліганство». Перебуває в Запорізькому СІЗО
Артем Матвієнко – звинувачується в тому, що разом із Юрієм Гудименком обливав фарбою пам’ятник Дзержинському в Запоріжжі. Звільнений на підписку про невиїзд.

 

» Детальніше

 

Шевченків день

Шевченків день... або як молодь 197 річчя Тараса святкувала.

Як повідомили організатори (ЧМГО «Молода Просвіта», ВО «Свобода» та ЧМГО «Патріот України»).

- Шевченко для нас –« Прометей української думки, що своїм словом запалив мільйони українських сердець. І сьогодні на наші плечі лягає відповідальність не дати згаснути тому вогню!»

День народження потрібно святкувати в тісному сімейному колі. А ми Українці одна велика сімя. Тому зібралися щоб почитати Шевченка.

Вечір пройшов у надзвичайно теплій атмосфері, учасники до пізна читала вірші і кожен зміг розповісти хто є Шевченко у його житті.

 

Перше заняття Зимової школи журналістики

"Журналістиці неможливо навчити. Журналістиці можливо навчитися", -- так говорив головний редактор газети "Сіверщина" Василь Чепурний на першій розмові про журналістику.

5 лютого пройшло перше заняття Зимової школи журналістики «Молодої Просвіти» в Чернігові. 16 хлопців та дівчат, які бажають знати основи журналістики прийшли на заняття. Таких занять всього буде вісім протьогом двох місяців щосуботи. Тренерами для них будуть відомі в місті журналісти Петро Антоненко, Владислав Савенок, Інеса Фтомова, Олег Головатенко, Валерій Литовченко.

Перша зацікавлена розмова за чашкою чаю та кави обіцяє стати початком щотижневих зустрічей. І, можливо, для когось початком журналістської кар'єри.

 

Сторінка 5 з 17

Книги ВЦ "Просвіта"

ДРУЖНІ САЙТИ

  • Банер
  • Всеукраїнська тижнева газета Сіверщина
  • Школа англійської мови FuseBox
  • Просвіта
  • Банер
  • Банер
  • Банер
Follow us on Twitter


Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Опитування

Чим, на вашу думку, займається "Молода Просвіта"?