Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Apr 21stШкола писанкарства “Намалюю писаночку” в Тернопільській області

Тернопільський обласний осередок “Молода Просвіта” та головне управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації в лютому-квітні 2010 року реалізує в області Проект програми школа писанкарства “Намалюю писаночку”.

Даний проект був схвалений експертною комісією міжнародного фонду “Відродження” і здійснюватиметься за його фінансової підтримки.

Метою цього проекту є організація в області, зокрема в Чортківському, Теребовлянському та Шумському районах та в місті Тернополі, школи писанкарства задля навчання молоді техніки писанкарства, пробудження в них творчості та зменшення соціально-психологічного напруження.

Розпочне свою роботу школа писанкарства “Намалюю писаночку” 15 березня 2010 року, основними завданнями діяльності якої є:
- ознайомити дітей і молодь з історією, значенням української писанки, її видами та регіональними особливостями;
- навчити розуміти значення і зміст основних символів, що зображуються на писанках;
- отримати елементарні знання, вміння і навички по писанкарству;
- опанувати та вдосконалювати техніку малювання писанок;
- прищепити молодому поколінні любов до народного мистецтва і української культури взагалі;
- на прикладі показати можливість та способи цікавого та корисного проведення дозвілля;
- залучати учасників заходу до перспективної діяльності в молодіжних організаціях.

Саме навчання проводитимуть відомі в області майстрині-писанкарки, яке складатиметься із п’ять занять протягом п’яти днів, а саме: перший день – вступне заняття пов’язане з загальним ознайомленням з писанкарством та Великодніми традиціями, другий-четвертий день – три заняття з опанування техніки писанкарства при індивідуальній роботі вчителів з кожним учасником, а також в групах, п’ятий день – заключне заняття та підбиття підсумків роботи.

На сьогоднішній день для нашої молоді є важливим мати змогу правильно і цікаво проводити свій вільний час, розвивати власну творчість. Школа писанкарства є хорошою можливістю для цього, і нею обов’язково потрібно скористатися.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 420890, моб. 097 934 25 24. Також, за інформацією можне звернутись до головного управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації (вул. Грушевського, 8, каб.335, 3 поверх, права сторона – Святослав Абрам’юк, головний спеціаліст головного управління, координатор проекту).

 

Почуй мене!

sajvo
Шановні книголюби і небайдужі городяне!

У зв"язку із загрозою зникнення з Хрещатика споконвічної книгарні  "Сяйво" поети-двотисячники вирішили почитати вірші просто неба, поруч з книгарнею.  Справа в тім, що провести    цю поетичну акцію в приміщення наразі неможливо: крамниця забарикадована, вікна наглухо заварено а біля входу, просто на тротуарі, легендарне "Сяйво" затуляють величезні вантажівки. Захопивши приміщення, працівникам книгарні не дали навіть одягтися і забрати особисті речі. Чим же тут зарадять вірші? Чи не наївно сподіватися, що від пронизливого хорея рейдери раптом розчуляться і стануть додержуватись законів України? Так, це наївно, але всі інші методи привернути увагу громадськості до цього свавілля не більш дієві: журналісту, що фотографував події, нові "мешканці" крамниці зламали палець, до іншого застосували газову атаку, міліція жодним чином не реагує на зухвале порушення закону, та навіть ДАІ "не помічає" оригінального методу паркування КРАЗів на тротуарах центральної столичної вулиці.  В нашій країні вже нема жодної телепрограми про книжки. На радіостанціях такі теж остаточно зникли. Нема ліку тим книгарням, що зачинили останнім часом, а їх приміщення застосували для більш комерційних цілей. "Сяйво" є не лише яткою з хорошим асортиментом книжок, не лише "книгарнею письменників", а й своєрідною "родимкою" Києва. Звісно, це не наша справа. Хай власники зі своїми юристами розбираються. Тільки незабаром замість книгарень виростуть нові МакДаки, бутіки з італійським одягом з-під Броварів, а разом з ними у нав"язаному контексті виросте і нове покоління, від якого, власне, залежить наше майбутнє. Отже, читаймо вірші! Не стій осторонь, просто прийди і подивись, щоб було зрозуміло –  ВСІ БАЧАТЬ. Середа, 24 лютого, 13-00. Акредитація: burkovska@sumno.com - Юлія Бурковська, директор видавництва "Маузер" (0634979108) 

 

 http://burrkovska.sumno.com/post/pochuj-mene/

 

Жоден із 18 нинішніх кандидатів всерйоз не перейматиметься вирішенням проблем молоді в разі обрання Президентом, оскільки для вирішення нагальних молодіжних проблем у їхніх виборчих програмах не знайшлося належного місця. Такого висновку дійшли учасники сьогоднішнього круглого столу "Обіцянки кандидатів у Президенти для молоді - дзеркало ставлення влади до суспільства", що відбувся в Українському національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ. Організаторами цієї акції стала низка молодіжних організацій, що входять до громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!"

"Молодь хоче знати і розуміти якими є зобов’язання кандидатів перед молоддю, а також як вони виконують передвиборчі обіцянки, що були дані молоді раніше. Адже молодь розуміє, що більшість кандидатів у Президенти вже зараз мають представництво у Верховній Раді, або є народними депутатами," - пояснила актуальність теми модератор круглого столу Євгенія Малих, член Національного комітету "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ".

» Детальніше

 

Сторінка 10 з 17

Книги ВЦ "Просвіта"

ДРУЖНІ САЙТИ

  • Всеукраїнська тижнева газета Сіверщина
  • Банер
  • Школа англійської мови FuseBox
  • Банер
  • Банер
  • Просвіта
  • Банер
Follow us on Twitter


Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Опитування

Чим, на вашу думку, займається "Молода Просвіта"?