Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Thursday, Nov 30thУкраїнсько-польський табір на Волині

З 9 по 29 серпня 2010 року Польська молодіжна організація ZHP (Зв"язок Харцерства Польші) спільно з ВМГО "Молода Просвіта" та представниками учнівської молоді Волинської обл. проводить традиційний 12 Міжнародний молодіжний табір в лісі поблизу с. Костюхнівка, Маневицького району, Волинської обл.  

Мета таборування - впорядкування польських історичних пам"яток на території Волинської обл. (військових поховань часів І Світової війни).  

Проїзд до місця таборування і в зворотньому напрямку покривається за власний рахунок таборувальників. Щодо харчування проблем не виникне - в таборі працюватиме польова кухня. 

Проживання в наметах по 7 осіб, додається розкладне ліжко, матрац, подушка і ковдра (вимоги єропейських правил таборування скаутів).  

Обов"язковими умовами таборування є ранкова і вечірня лінійка на яких піднімаються і спускаються Державні Прапори України та Польщі під виконання Гімнів відповідних Держав (знання Гімну України для українських таборувальників обов"язкове).  

Також ввечері відбуватиметься "Ватра" - неформальні посиденьки та виконання українських та польських пісень навколо вогнища (російські пісні на таборі не виконуються, знання українських пісень обов"язкове, можна із собою привезти на табір музичні інструменти, поганого за це Вам нічого не буде).  

 Заїзд українських учасників планується 10-11 серпня, від'їзд  - 28 серпня.

Довідки та зголошення приймаються  за тел. 097-217-68-79 ( Анатолій ) до 8 серпня.

 

Зроби своє місто чистим!

Кожен дбає про чистоту власного дому, а природа наш другий дім. Тому, вибираючись на відпочинок всі шукають чистого місця. З кожним роком таких стає все менше. Розуміючи це члени ЧМГО «Молода Просвіта» вирушили на прибирання в урочище Ялівщина в місті Чернігові, де вже багато років діє акція прибирання «Молодь за чисте місце відпочинку», започаткована ЧМГО «Апельсин». Співпрацюючи вже декілька років нам вдалося стимулювати людей до прибирання сміття після себе. Тому цього року його виявилося менше, що дало можливість просунутися вглиб Ялівщини і охопити більшу територію.

Але кожен з нас має пам’ятати, що чисто лише там, де не смітять! Прибравши сміття після себе ми вбережемо наших рідних та близьких від травм завданих вчасно непоміченим сміттям. А наступні покоління зможуть і далі милуватися клаптиком незайманої природи посеред міста, та чистотою рік.

Прес-центр ЧМГО «Молода Просвіта»

 

Українські гуляння в Чернігові

Відродження традиції народних гулянь українців.
Чи знаєш ти як проводили дозвілля твої предки? Якщо тобі цікаво, то приходь на Українські гуляння, де на тебе чекатиме багато несподіваного і нового! Ти дізнаєшся таємниці народної вишивки, ремесел.

Приєднуйся до нас 4 липня і заяви всім, що ти українець, який знає і береже традиції і звичаї своїх предків!

15.00-15.30
- збір у парку біля пам'ятника Богдану Хмельницькому;

15.30-16.30- прогулянка центром міста у національному одязі (вишиванках);

16.30-17.00
-молитва біля каменю Борцям за волю;

17.00-19.00-українські гулянння за містом (за пішохідним мостом);

На Вас чекають майстер-класи та чудові подарунки.

Акція проходить без політичної та ідеологічної пропаганди.
 

Сторінка 7 з 17

Книги ВЦ "Просвіта"

ДРУЖНІ САЙТИ

  • Школа англійської мови FuseBox
  • Просвіта
  • Банер
  • Всеукраїнська тижнева газета Сіверщина
  • Банер
  • Банер
  • Банер
Follow us on Twitter


Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Опитування

Чим, на вашу думку, займається "Молода Просвіта"?