Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Saturday, Aug 18thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Євген Букет Вівторок, 08 квітня 2008 13:32

Бойовий Гопак та Асгарда

6 квітня 2008 року в салоні ЕМПіК, ТРЦ «Магелан» (м. Київ, просп.Ак.Глушкова 13-Б) відбувся день українських бойових мистецтв. Спеціальні гості: В.Пилат, К.Тарновська, В.Шерстюк.

Дедалі більше відкривається в Україні шкіл, які навчають наших громадян широкому ряду східних єдиноборств. Звісно, нема сенсу сперечатися з тим, що фізичний та духовний розвиток, якій пропагують ці школи є дуже важливим для кожної людини особисто та для нації в цілому. Проте не так вже й багато людей знає про те, що в Україні є свої єдиноборства, які також несуть не тільки фізичний, але й духовний розвиток. Цього вечора, який стане продовженням низки заходів в мережі ЕМПіК, присвячених українській культурі та її видатним особистостям, пройде захід, присвячений українським бойовим мистецтвам, а саме Бойовому Гопаку та Асгарді.
Бойовий Гопак та Асгарда – чоловіче та жіноче бойові мистецтва, які поєднують у собі фізичний, розумовий та духовний розвиток у цілісну систему. На цю тему своїми роздумами поділилися гості та відвідувачі магазину ЕМПіК.
Один з головних принципів Бойового Гопака – це надання належної морально-етичної основи тим, хто ним займається. Таким чином заняття Бойовим Гопаком та Асгардою сприяють не лише загальному оздоровленню дітей та молоді, яка ними займається, але також дозволяють значно змістовніше організувати їх вільний час, ефективно протидіють схильності до алкоголю, наркотиків, тютюнопаління та вуличного хуліганства, створюють умови для гармонійного фізичного, розумового та духовного розвитку особистості, що через деякий час може призвести до зниження рівня злочинності, підвищення соціальної свідомості молоді та зростанню загального рівня здоров’я населення. Учні шкіл Бойового Гопака та Асгарди вивчають не тільки техніки двобою, але й національні традиції та обряди, опановують мистецтво співу та танцю, гри на музичних інструментах. Бойовий Гопак – давнє козацьке лицарське мистецтво, яке є невід’ємною частиною культури України. Козак – символ гордої, правдолюбної вдачі, завжди оборонець і ніколи окупант. Його можна протиставити японським самураям та ніндзя, шаолінським монахам та американським рембо.
Цього вечора мережа ЕМПіК, Київська молодіжна громадська організація „Молода Просвіта” та Центральна школа Бойового Гопака запросила всіх українців об’єднатися, заради спільного майбутнього, пам’ятаючи про минуле.
Не байдужі до долі ще одного пласта української культури, який було відновлено тільки завдяки ентузіазму Володимира Пилата, прийняли участь у цьому вечері.
У програмі вечора відбулися показові бої майстрів Київської та Центральної шкіл Бойового Гопака, Львівської школи Асгарди та перегляд короткометражного історичного фільму.
Не цураймося рідної української культури, адже наші традиції – це наше минуле, без якого не буде нашого майбутнього. Як нації.


Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів