Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Wednesday, Oct 24thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Четвер, 01 листопада 2007 09:31) Написав Євген Букет Четвер, 01 листопада 2007 09:26

ФОРУМ ВИПУСКНИКІВ

П’ятеро молодих просвітян з Київської, Житомирської, Львівської, Херсонської областей та Автономної республіки Крим взяли участь у форумі випускників Школи лідерів українських громадських організацій, який пройшов 15-17 жовтня в селі Славському, що на Львівщині.

Форум було організовано вперше громадськими організаціями “Школа лідерів” (Варшава) і “Європейський діалог” (Львів). Участь в ньому взяли 45 найкращих випускників Школи 2006 і 2007 років – лідерів українських громадських організацій. Окрім таких знаних Всеукраїнських об'єднань, як «Молода Просвіта», «Студентське братство», «Громадянська мережа Опора», «Молодий рух», «Молода Пора», «Фундація регіональних ініціатив» тощо, велику увагу привертали керманичі місцевих організацій, зокрема, «Фонд розвитку Шевченків край», «Ініціативні Турбівчанки», «Фонд розвитку студентського самоврядування «Університас»,  «Чоловіки проти насильства» тощо. Метою форуму був обмін досвідом і налагодження співпраці між представниками третього сектору.

У щільну програму форуму організатори включили лекції, семінари і тренінги з історії третього сектору в Україні, співпраці з громадськими організаціями Європи, паблік-рілейшнз, основ управління, будівництва мереж тощо. Крім того було організовано “біржу організацій”, де всі охочі мали можливість презентувати свою НУО і “ярмарок з реґіонів”, на якому учасники форуму охоче смакували продукти і напої, привезені з усіх областей України. На завершення всіх чекав приємний сюрприз – сходження на гору, яку місцеві жителі називають Варшава.

Обмін контактами, фотографування, вечірні забави, дружні обійми і гарний настрій супроводжували захід протягом всього часу. База відпочинку “Перлина Карпат” і Школа лідерів назавжди залишаться в пам’яті випускників теплим спогадом, а для багатьох стануть початком плідного співробітництва, адже мета у всіх нас одна – щасливе майбутнє України.Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів