Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Wednesday, Oct 24thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Євген Букет Середа, 04 липня 2007 10:38

ІІІ Звітно-виборча конференція Херсонського обласного осередку ВМГО "Молода Просвіта"

21 червня 2007 року відбулася ІІІ Звітно-виборча конференція Херсонського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молода Просвіта". Голова ХОО ВМГО "Молода Просвіта" Надія Яценко ознайомила делегатів конференції з виконаною роботою нею особисто та її командою. За звітній період обласний осередок збільшив свої людські та адміністративно-фінансові ресурси. Проведено цілу низку інформаційно-просвітницького напрямку ( науково-практичні конференції, круглі столи, презентації, дискусійні вечори, ваечори - бесіди тощо), чисельність осередку збільшилось на 30 осіб. Вийшли друком тиражем в 1000 штук 3 номери газети "Молодь Херсонщини", яка також перемогла по цьогорічному конкурсу молодіжних проектів управління у справах сім ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.
Започатковано і уже вийшли друком перші молодіжні випуски альманахів "Молода муза" та "Голос Батьківщини", підготовлений до друку альманах "Вишиванка". Проводяться обласні конкурси молодих літераторів Херсонщини "Покоління - ХХІ" та "Зачаровані коханням". 22 січня започатковано акцію "Встало Слово", в якій активно бере участь творча молодь області. В минулому році проведено конкурс на незнання державної мови серед держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування області. Його результати були широко висвітлені в українських ЗМІ України та зарубіжжя. У приміщенні Обласного Палацу молоді розпочав свою діяльність літературний клуб молодих поетів області "Слово". Зростає число районних осередків "Молодої Просвіти". Слід відзначити роботу Цюрупинського, Білозерського та Голопристанського районних осередків ВМГО "Молода Просвіта". Надія Яценко подякувала своїм колегам за співпрацю і за власним бажанням запропонувала обрати наступним головою осередку студентку інституту філології та журналістики Ірину Кузьо. Новообрана голова пообіцяла виправдати високу довіру молодопросвітян і вже на перше засідання правління представити свій план дій на наступний період діяльності Херсонського обласного осередку ВМГО "Молода Просвіта".
Контрольно-ревізійна комісія залишилася без змін, а до Правління осередку окрім голови структури обрано Вадима Лубчака, Наталію Кудрявченко, Олега Олексюка та Ірину Стамплевську. Попереду у молодих суворі будні розвитку обласного осередку, тож побажаємо їм успіху.

Олег Олексюк
м. ХерсонFacebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів