Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Tuesday, Oct 03rdУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Анатолій Пікуль Неділя, 03 липня 2011 12:40

Літній вишкіл молодого просвітянина

УВАГА!
Всеукраїнська молодіжна громадська організація "МОЛОДА ПРОСВІТА" оголошує про початок набору до таборування на мальовничій Чернігівщині, неподалік від одного з стародавніх та важливих міст Русі - Любечу.

Отже, оголошується набір на Літній вишкіл молодого просвітянина!

Форма проведення школи - наметовий табір, на який заплановано гутірки по історії та ідеології українського просвітництва, ознайомлення зі структурою та роботою осередків ВМГО "Молода Просвіта", участю організації в громадянських кампаніях, а також знайомства з молодими просвітянами з різних куточків України, спортивно-розважальна програма, співання пісень біля ватри та багато всього іншого.


Таборування проходитиме з 24 по 28 липня.

Історія "Просвіти" нараховує більше сотні років, й народилася вона на противагу антиукраїнським течіям у культурному житті. Перебувати в лавах "Молодої Просвіти" в наш час - означає бути захисником всього українського в рідній країні.

Наше гасло: "Для щастя України живемо щодень!"

Зголошення на табір надсилати на скриньку info@molodaprosvita.org.ua

 

Харчовий та речовий виряди, а також уточнення щодо місця таборування будуть повідомлені після зголошенняFacebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів