Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Sep 24thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Неділя, 14 березня 2010 16:45) Написав Святослав Неділя, 14 березня 2010 16:39

Школа писанкарства “Намалюю писаночку” в Тернопільській області

Тернопільський обласний осередок “Молода Просвіта” та головне управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації в лютому-квітні 2010 року реалізує в області Проект програми школа писанкарства “Намалюю писаночку”.

Даний проект був схвалений експертною комісією міжнародного фонду “Відродження” і здійснюватиметься за його фінансової підтримки.

Метою цього проекту є організація в області, зокрема в Чортківському, Теребовлянському та Шумському районах та в місті Тернополі, школи писанкарства задля навчання молоді техніки писанкарства, пробудження в них творчості та зменшення соціально-психологічного напруження.

Розпочне свою роботу школа писанкарства “Намалюю писаночку” 15 березня 2010 року, основними завданнями діяльності якої є:
- ознайомити дітей і молодь з історією, значенням української писанки, її видами та регіональними особливостями;
- навчити розуміти значення і зміст основних символів, що зображуються на писанках;
- отримати елементарні знання, вміння і навички по писанкарству;
- опанувати та вдосконалювати техніку малювання писанок;
- прищепити молодому поколінні любов до народного мистецтва і української культури взагалі;
- на прикладі показати можливість та способи цікавого та корисного проведення дозвілля;
- залучати учасників заходу до перспективної діяльності в молодіжних організаціях.

Саме навчання проводитимуть відомі в області майстрині-писанкарки, яке складатиметься із п’ять занять протягом п’яти днів, а саме: перший день – вступне заняття пов’язане з загальним ознайомленням з писанкарством та Великодніми традиціями, другий-четвертий день – три заняття з опанування техніки писанкарства при індивідуальній роботі вчителів з кожним учасником, а також в групах, п’ятий день – заключне заняття та підбиття підсумків роботи.

На сьогоднішній день для нашої молоді є важливим мати змогу правильно і цікаво проводити свій вільний час, розвивати власну творчість. Школа писанкарства є хорошою можливістю для цього, і нею обов’язково потрібно скористатися.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 420890, моб. 097 934 25 24. Також, за інформацією можне звернутись до головного управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації (вул. Грушевського, 8, каб.335, 3 поверх, права сторона – Святослав Абрам’юк, головний спеціаліст головного управління, координатор проекту).Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів