Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Sep 24thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Святослав Четвер, 03 грудня 2009 12:05

Інформаційно-просвітницький захід «Соціальний аніматор».

2 грудня 2009 року в місті Теребовля відбувся інформаційно-просвітницький захід на тему: «Соціальний аніматор». Даний захід є етапом україно-польського проекту: «Соціальні аніматори – рушійна сила розвитку сільських громад» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження», Україна та Фундації ім. Стефана Баторего, Польща який організували АОСП «Село і Європа» (м. Краків, Польща) і МГЦ «Еталон». В Тернопільській області організаторами були Тернопільським обласним молодіжним центром праці та Теребовлянською районний відділ сім’ї та молоді. А також активно долучилися до організації Тернопільський обласний осередок «Молода Просвіта». Учасниками заходу стали учні загальноосвітніх шкіл, студенти Теребовлянського училища культури, представники молодої просвіти. Група «Молодої Просвіта» мала важливу роль, адже презентувала свою роботу за 2009 рік.

Програма інформаційно-просвітницького заходу включала:

  1. Виступ голови ТОО ВМГО «Молода Просвіта» - Святослава Абрам’юка, в якому йшлося про основну мету, завдання проекту «Соціальні аніматори - рушійна сила розвитку сільських громад». А також розповідь про діяльність ТОО «Молода Просвіта» в 2009 році.

  2. Виступ членів ТОО «Молода Просвіта» про роботу молодіжної організації.

  3. Рольову гру та дискусію на тему «Актуальні проблеми нашого регіону та механізми їх подолання».

Протягом заходу учасники дізнались про саме поняття соціальний аніматор, отримали теоретичні знання та за допомогою практичних вправ дослідили механізми та суть діяльності соціальних аніматорів. За підсумками рольової гри та дискусії було накреслено перспективний план діяльності молодих аніматорів на 2010 рік. А це зокрема – створення молодіжного табору праці та відпочинку для прибирання історичних місць Теребовлянського району та організація молодіжного фестивалю музики й мистецтва на Теребовлянщині. Із проведеного заходу можна зробити висновок молоде покоління повинне займати неабияку нішу в розвитку руху соціальних аніматорів.Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів