Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Jul 21stУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Четвер, 25 грудня 2008 02:18) Написав Анатолій Пікуль Четвер, 25 грудня 2008 02:12

Спільна заява всеукраїнських молодіжних громадських організацій

Спільна заява всеукраїнських молодіжних громадських організацій до Президента України Ющенка Віктора Андрійовича та міністра освіти та науки України Івана Олександровича Вакарчука стосовно надання Донецькому національному університету імені Василя Стуса


Ми, представники всеукраїнських молодіжних громадських організацій висловлюємо всебічну підтримку ініціативи колишніх та дійсних студентів Донецького національного університету щодо надання йому імені Василя Стуса.

Василь Стус ще за життя став символом української нескореності, прагнення до свободи і справедливості. Виступ окремих донецьких чиновників проти ідеї надання університету імені Василя Стуса це голос радянського минулого. Того минулого, яке зробило все можливе для того, щоб Василя Стуса не стало.

Ми переконані в тому, що спільними зусиллями ми зможемо надати ім'я Василя Стуса Донецькому національному університету, адже це прагнення іде від студентів, тих, хто є виразником волі майбітньої України. Увіковічнення памяті Василя Стуса у назві Донецького університету стане демонстрацією того, що він належно визнаний на свої Батьківщині. З сподіванням на Вашу підтримку, представники всеукраїнських молодіжних громадських організацій.

 

Підтримати

 

 Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів