Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Wednesday, Jul 18thЗвернення до голів та предстваників районних осередків Київської обл.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Віталій МОРОЗ Понеділок, 22 вересня 2008 22:31

Шановні Молоді Просвітяни (звертаюся до голів та представників районних осередків Київської обл.)
 
Відповідно до ситуації, яку так бурхливо обговорюють - пропоную до кінця цього тижня визначитися з датою проведення Установчих Загальних Зборів Київського обласного осередку ВМГО "Молода Просвіта". Прошу підготувати на збори звіти про проведену роботу за 2007-2008 рр., ксерокопії установчих документів (Свідоцтво та Положення), план діяльності вашого осередку на кінець 2008 та 2009 р., обов'язково прошу привезти заповнені заяви на вступ в ВМГО "МП" нових членів.
На зборах обов'язково буде розглянуто питання щодо сьогоднішніх непорозумінь.
Пропоную закінчити пусту балаканину і нарешті зайнятися справою.
Підготовчу роботу до зборів доручаю провести Олександру Чернишенку.

Прошу всіх, хто бажає допомогти в організації зборів, зконтактуватися з Олександром (8-066-712-81-19). Слава Україні!

 

Голова ВМГО "Молода Просвіта"                                                                                                               Віталій МОРОЗ


Інтернет-нащадки лейтенанта Шмідта

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Сергій Клімович Неділя, 21 вересня 2008 14:23

Рівень комп'ютерної злочинності буде зростати. Фото gizmod.ru
З появою новітніх засобів масової комунікації народилася або отримала наступну реінкарнацію ціла низка способів шахрайства. Мережеві авантюристи всіх масштабів паразитують на нашій з вами легковажності.

Нещодавно один з віртуальних знайомих автора цього допису зробив в своєму ЖЖ симптоматичний в багатьох сенсах запис (із збереженням орфографії та пунктуації оригінала):

Детальніше

   

У Харкові відкрито фотовиставку "Українська Повстанська Армія. Історія нескорених"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Прес-служба ХОО МНК Четвер, 18 вересня 2008 23:59

16 вересня ц.р. у Харкові в приміщенні Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України відкрито фотовиставку «Українська Повстанська Армія. Історія нескорених», яка є спільним проектом Служби безпеки України та Центру досліджень визвольного руху за сприяння Українського інституту національної пам’яті.

Фотовиставку відкрили радник Голови СБУ Володимир В'ятрович, начальник Управління СБ України в Харківській області генерал-майор Олександр Полковниченко, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ярослав Ющенко, представники органів влади та управління, керівники громадських організацій, студенти.

Виставку розроблено на основі матеріалів Галузевого державного архіву СБУ та архіву Центру досліджень визвольного руху з метою подати цілісну картину зародження та функціонування УПА, її цілей та методів боротьби за українську державність.

Володимир В’ятрович, який провів першу екскурсію для відвідувачів виставки та журналістів, зазначив: «Ми дуже раді, що цього разу виставку презентовано у Харкові, місті, де навчається багато студентства. Адже наша виставка адресована перш за все молоді, яка відкриває для себе невідомі сторінки української історії». Після чого до справи взялись представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу, які й надалі будуть проводити екскурсії аж до закриття виставки.

Олександр Полковниченко звернув увагу присутніх на унікальність фотовиставки: в ній демонструються фотокартки і документи, які протягом кількох десятиліть приховувались в архівах НКВД-КГБ, і які є переконливим джерелом об’єктивної інформації про УПА.

Один з відвідувачів виставки, місцевий мешканець В.Столярков, впізнав на одному із стендів фото своєї матері - Галини Коханської, яка брала участь у повстанському русі на Волині у 40-х роках минулого століття.

Ярослав Ющенко висловив впевненість, що «зазначену експозицію відвідає кожний з харків'ян, хто небайдужий серцем до історії власного народу».

При співпраці з Міністерством освіти України будуть організовані екскурсії для місцевих школярів.

Загалом на виставці представлено близько п’ятисот фотографій, що стосуються теми УПА, серед яких є досі не експоновані внутрішні документи ОУН. Нагадуємо, що фотовиставка відкрита для всіх бажаючих з16 по 26 вересня з 10-00 до 17-00 години за адресою: проспект Московський, 75 (в приміщенні Хар. регіон. інституту Нац. акад. держ. управління при Президентові України.)

Прес-служба ХОО МНК

   

„Повстанська ватра” кличе до нових перемог

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Інформцентр МНК Четвер, 18 вересня 2008 23:55

Як зробити так, щоб без зайвого популізму виховати у дітей та юнацтва національну свідомість, історичну пам’ять, громадянську позицію, патріотизм, готовність захищати Батьківщину? Одним із шляхів на виконання цих завдань є організація молодіжного табору-джамборі “Повстанська ватра”. Щороку він проводиться з ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Молодіжний Націоналістичний Конгрес”.

 «Джамборі» в перекладі з мови американських індіанців означає "збір усіх племен після довгої війни" чи "велика рада". Табір-джамборі в сучасному розумінні означає: зліт, фестиваль, розваги і змагання, але з більш насиченою, цікавою і корисною програмою. Це справжня братерська атмосфера, купа старих і нових друзів, можливість отримати неймовірні враження.

Традиційно „Повстанська ватра” відбувався як єдиний всеукраїнський табір, але цього року вирішено змінити формат його проведення. Рішенням Центрального проводу МНК було затверджено проведення цього табору в двох частинах України– „Повстанська ватра-Схід” і „Повстанська ватра-Захід”. Це зумовлено можливостями організації опанувати більшу кількість молоді у різних куточках України одночасно і дати можливість обласним осередкам МНК самостійно втілювати заходи всеукраїнського рівня.

Цього року табір буде проводитися вже вшосте і щоразу змінюється його географія. Зазвичай обирається той регіон, який став свідком героїчних подій національно-визвольної боротьби українського народу. Це – подвиги відважних степових ватаг, лицарів Київської Русі, Запорізької Січі, армії УНР та січових стрільців, бійців ОУН-УПА. 

Протягом 2002-2007 років таборовиків радо приймали землі Рівненщини (місце геройської загибелі командира УПА-«Північ» Клима Савура), Волині (терен Колківської республіки УПА), Вінниччини (місце останнього бою командира УПА-«Південь» полковника Омеляна Грабця - „Батька”), Сумщина (території, де у 1770-80-х роках діяли повстанські гайдамацькі загони запорізького козака Семена Гаркуші та батьківщина останнього кошового Петра Калнишевського) та Київщини (де в 1768 році відбувалося гайдамацьке повстання на чолі з М.Швачкою та А.Журбою).

„Повстанська ватра-Схід” відбуватиметься на Харківщині з 8 по 12 жовтня унікальну місцевість поблизу с. Мохнач, Зміївського району. Ця місцина цікава тим, що тут знаходилось так-зване Мохначанське городище, яке відоме численними розвідками і розкопками, де були виявлені артефакти різних епох і археологічних культур, зокрема лісостепової культури Скіфії. Довгий час саме тут проходила східна межа Київської Русі, на якій відбувалися запеклі бої княжих дружинників із хозарами, печенігами та половцями. На цій території українськими лицарями-козаками було засновано чимало поселень, найвідоміше з них - Свято-Михайлівський монастир, який по зруйнуванню Січі став однією з останніх твердинь Козацької України.

„Повстанська ватра-Захід” відбуватиметься а Тернопільщині з 2 по 5 жовтня поблизу села Слов’ятин Бережанського району на базі музею ОУН-УПА. Тут в листопаді 1943 року в непрохідних лісах таємно було побудовано вишкільний табір до 100 чоловік для вишколу та підготовки в лави УПА. Всі вишкільники були розподілені штабом по підрозділах Подільської воєнної округи УПА «Лисоня» і створюється легендарна сотня «Бурлаки». Таборовики матимуть змогу пожити в криївках та ознайомитись з життям, побутом, бойовою підготовкою, навичками воїнів УПА не з книжок, а з власного досвіду.

Таборова програма «Повстанської ватри» являє собою суміш фізичного та інтелектуального навантаження. Вона передбачає практичні заняття з табірництва, ряд лекцій з історії націоналістичного руху, сучасного мистецтва, вивчення народних та повстанських пісень. Завершенням кожного дня буде цікава, весела і насичена ватра.

Для участі у таборі необхідно:
- мати 14 років;
- заповнити та подати до оргкомітету „Картку-зголошення” та „Заяву кандидата” (для осіб молодших 18 років обов’язковим є дозвіл батьків);
- виконати особистий та харчовий виряд;
- виконувати накази та розпорядження проводу табору.

Координати представників оргкомітету:
Київ: Центральний Провід МНК, вул.Ярославів Вал, 9 прим.4. тел.: 8(044)234-70-20, факс 8(044)246-47-83, e-mail: mnk@ua.fm, info_mnk@ua.fm
«Повстанська Ватра-Схід» (умови «ПВ-Схід»):
Суми: вул..Горького, 2, тел./факс: 8(0542)21-03-29
тел.+380957312988 (Наталя)
+380989803812 (Ольга)
e-mail: mnk_sumy@ukr.net
Харків: просп. Леніна, 55, кв. 70, тел. +380633766308 (Оксана)
e-mail: mnk_kharkiv@ua.fm
тел. +380635741387
тел. +380503072007 (Іван)

«Повстанська Ватра-Захід» (умови «ПВ-Захід»):
Рівне: тел. +380977989581 (Тарас)
+380674555010 (Олександр)
e-mail: mnk_ost@ua.fm
Закарпаття: тел. +380677291375 (Віталій)
e-mail: vital_mnk@ukr.net
Волинь: тел. +380979467810 (Олександр)
e-mail: mnk_volyn@ua.fm
Львів: +380979450005 (Андрій)
+380632638828 (Андрій)
e-mail: golnach@gmail.com
Тернопіль: +380979791945 (Богдан)
e-mail: bohdan20@ukr.net

Детальна інформація на сайті: www.UkrNationalism.org.ua

 

   

Загальні збори від 14 вересня 2008 р.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Вівторок, 16 вересня 2008 21:30

14 вересня 2008 року відбулися Загальні збори ВМГО “Молода Просвіта”.

Серед основних розглянутих питань було:

1. Переобрання складу Правління та збільшення його до 7 осіб, за кожним з Членів Правління було розподілено ряд областей для подальшої координації діяльності осередків організації. Також переобрано склад ревізійної комісії.

2. Загальні збори одностайно задовольнили заяву Євгена Букета про вихід з ВМГО “Молода Просвіта” та зняття його з керівних посад організації.

3. У зв'язку з прийнятим рішенням щодо перереєстрації обласних організацій, що мають в своїй назві словосполучення “Молода Просвіта”, в осередки ВМГО "Молода Просвіта" було розірвано угоду з МГО “Молода Просвіта” КОТ, і запропоновано їм перереєструватись в Київський обласний осередок ВМГО “Молода Просвіта”.

4. Головним редактором  газети "Молодіжний ЛисТОК" обраноЮлію Краєву.

5. Прийнято рішення, що членські квитки молодим просвітянам тепер видаватимуться безпосередньо обласними осередками з суворою щомісячною звітністю в ВМГО.

 

Голова Ревізійної комісії

Анатолій Пікуль

   

Сторінка 20 з 31Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів