Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Wednesday, Jul 18thУкраїнські вечорниці в Тернополі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Святослав Абрам'юк П'ятниця, 05 грудня 2008 12:46

20 листопада 2008 року головне управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з ТОО ВМГО «Молода Просвіта» провели благодійну акцію «Українські вечорниці». Акція проведена з метою збору коштів меценатів та благодійників для обдарованих дітей – вихованців Тернопільської обласної комунальної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом.

Збір коштів проведено у формі аукціону на який виставлялись роботи вихованців школи інтернату для дітей з зниженим слухом та дитячих будинків м. Тернополя. Зібрано 3410 грн.


Головне управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації висловлює щиру вдячність за участь у благодійній акції та надану посильну допомогу:

- Шинке Володимиру Володимировичу (приватний підприємець);

- Ратушняку Михайлу Михайловичу (директор ТОВ „Ант”);

- Матковській Вірі Григорівній (колекціонер української вишивки за надані сорочки для продажу);

- Паньків Віктор Іванович (начальник Тернопільського обласного управління ВАТ АБ „Укргазбанк”).

 


«МОЛОДІЖНА ВАРТА»: Іван Вакарчук - потенційний зрадник

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Середа, 19 листопада 2008 00:49

Іван Вакарчук. Фото - УНІАН
Міністр освіти і науки України - “потенційний зрадник”. До такого висновку прийшов Національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» у офіційній заяві до Прем’єр-міністра, лідерів та членів фракції Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”. Справа в тому, що 13 листопада під час Круглого столу із представниками студентських та молодіжних організацій Міністр Іван Вакарчук привселюдно відмовився від дотримання даних молоді передвиборчих обіцянок як Блоку “НУ – НС”, за квотою якого його було включено до складу чинного Кабінету Міністрів, так і Блоку Юлії Тимошенко.

“Тим самим, Іван Олександрович штовхає до зради весь уряд,” – стверджується у заяві Національного комітету.

Детальніше

   

«МОЛОДІЖНА ВАРТА»: чи були виконані обіцянки перед молоддю?

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Середа, 29 жовтня 2008 09:43

 
У середу, 29 жовтня, перед початком прес-конференції, о 15:00 біля входу до інформаційного агентства УНІАН розпочнеться театралізована акція, під час якої молодь продемонструє журналістам процес виконання передвиборчих обіцянок політичних партій та урочисто спалить "розвідний ключ" українських політиків.

А о 15:30 в приміщенні інформаційного агентства УНІАН національний комітет громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" оприлюднить річні підсумки щодо виконання представниками політичних сил (НУНС, БЮТ, БЛ, ПР, КПУ) передвиборчих обіцянок, які були дані молоді політичними силами під час останніх виборів до парламенту 30 вересня 2007-го року. "Нам є що сказати про кожну політичну силу , " – стверджують організатори.


Крім того, нацкомітет "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" оприлюднить інформацію про свої подальші кроки, у випадку, якщо відбудуться у найближчий час позачергові вибори, а також на випадок їхньої відсутності.

ДОВІДКА:
"МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" - всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради України. До складу "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 12 позапартійних всеукраїнських молодіжних громадських організацій та об’єднань органів студентського самоврядування.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +380681217741
   

"МОЛОДІЖНА ВАРТА": більшість даних молоді передвиборчих обіцянок не були виконані

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Михайло Лебедь, Неофіційна газета Вівторок, 28 жовтня 2008 22:07

У суботу, 25 жовтня, завершився останній етап зустрічей учасників громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" з представниками політичних сил стосовно виконання передвиборчих зобов’язань. До молоді не завітав жоден народний депутат від Партії регіонів, Блоку Юлії Тимошенко та Блоку Володимира Литвина, проте завітали нардепи від фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" та Комуністичної партії України. Зокрема, те, що народний депутат Леся Оробець (на фото) перебувала на восьмому місяці вагітності, не завадило їй зустрітися з молоддю.

Детальніше

   

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Богдана Мороз Четвер, 16 жовтня 2008 21:23

  З давніх-давен образ Покрови Божої Матері вважався захисником козацтва, тому козаки, вирушаючи в похід, брали ікону Пресвятої Богородиці з собою як найбільший оберіг. Саме на Покрову, після святкового богослужіння, козаки збиралися на Велику Козацьку Раду, на якій щороку обирали собі ватажків, бо вірили, що саме в цей день будуть благословенні всі починання. Молодь в цей день здавала іспит на витривалість, силу, вправність та майстерність у бойовому мистецтві, після чого найвправніших посвячували у козаки.

Детальніше

   

Сторінка 17 з 31Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів