Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Friday, Aug 17thУВАГА!!! КОНКУРС!!! ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМАЮТЬ ПРИЗИ ВІД ХОО ВМГО "МОЛОДА ПРОСВІТА"!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Олена Красиля Субота, 20 червня 2009 19:21


Пропонуємо написати невеличкий ТВІР на одну з тем:
1. Сучасне життя ,у всіх його аспектах і проявах (думки автора щодо нашого сьогодення , можливі паралелі з життям наших предків.В якій добі людина краще почувалася?)

2. Казка про цікавих , незвичних персонажів, характери, яким цікава українська культура та не байдуже майбутнє України.

3. Міні-щоденник.(написання автором своєї події з життя, роздуми, спостереження тощо.)

ТВІР має бути обов’язково неполітичний, без згадувань політиків та партій, а також «продукт плейсменту» та проявів різних форм дискримінації.
МОВА ТВОРУ має бути виключно УКРАЇНСЬКА , сучасна, літературна. Вітається використання діалектів, професійного, субкультурного сленгу.Вітається створення яскравих персонажів, яким не байдуже до України, що вірять в її позитивне майбутнє.
Конкурс триватиме до 7 серпня 2009 року.Переможці будуть відібрані спеціальним журі, створеним при ХОО ВМГО "Молода Просвіта" за трьома номінаціями.
Найцікавіші ТВОРИ будуть опубліковані.
ПРИЗИ будуть ЦІКАВИМИ , і якщо переможець буде з іншого міста,чи села, ОБОВ"ЯЗКОВО вишлемо поштою!!!
БАЖАЄМО ВСИМ ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ !!!

ТВОРИ , БУДЬ ЛАСКА , ПИШІТЬ в НАШУ ГРУПУ http://vkontakte.ru/club7403904,
або на адресу molodaprosvita@ukr.net

Вибори Молодіжної міської ради в Тернополі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Четвер, 11 червня 2009 10:24

В Тернополі за допомогою інтернет-голосування проходять вибори молодого мера Тернополя і Молодіжної міської ради -
http://www.rada.te.ua/

Давайте дружньо підтримаємо кандидата від Молодої Просвіти - Святослава Абрам'юка, котрий очолює Тернопільський обласний осередок ВМГО "Молода Просвіта", проголосувавши за нього в опитуванні.

З одного комп'ютера можна проголосувати лише один раз на добу. Залучайте для голосування своїх друзів. =)


   

Петлюра і пейнтбол

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Олександр Шевченко Понеділок, 25 травня 2009 20:20

В той час, коли партії проводять вшанування Головного Отамана УНР Симона Петлюри у залах "українских гетто", де самі себе переконують і просвіщають, чернігівська "Молода Просвіта" влаштувала за Десною військово-патріотичні змагання.
Військові -- бо гра була пейнтбольна. Патріотичні, бо проводилися з нагоди ювілею Головного Отамана. Про це і нагадав голова обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка, редактор "Сіверщини" Василь Чепурний:" Ви зібралися сьогодні не просто пограти "у стрілялки", а з нагоди ювілею заборонюваного сина України". На його "Слава Україні!" відповіли "Героям слава!" більше половини учасників.

-- У грі взяли участь десять команд, -- говорить голова "Молодої Просвіти" Олександр Шевченко. -- Але дзвінки були навіть із Сум та Тернополя.

Пейнтбольний клуб "Арсенал" організував усе чудово, чернігівська дирекція "Оболоні" заохотила водою та "Живчиком". А дощ налякав тільки дівчат із ПТУ -- на жаль, змагання були виключно із хлопчачих команд. Студенти політехнічного та педагогічного вузів, працівники дев"ятого ПТУ і просто "Ховрашки" та "Оболтуси" (назви команд) бігали, стріляли та ... їли куліш, приготовлений під орудою керівника осередку КУНу Валерія Рябченка.

Детальніше

   

Пейнтбол турнір (серед аматорів=) Присвячений 130-річчю з дня народження Симона Петлюри

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Odin Понеділок, 11 травня 2009 16:42

Кров, пролита для великої мети, не засихає.
Симон Петлюра

Народився Симон Васильович Петлюра 23 травня 1879 року у місті Полтава по вул. Загородній буд. 20. У родині полтавських міщан козацького походження.

Симон Васильович Петлюра – визначий державний політичний діяч, публіцист, організатор збройних сил України, Головний Отаман Військ УНР, Голова Директорії УНР.

Час проведення: 10.00-12.00 жеребкування команд та інструктаж.


12.00-… початок гри


Місце проведення: база Пейнтбол клубу «Арсенал».


Умови участі в турнірі:
- Команда з 5 осіб
- Реєстраційний внесок 28 грн. з кожного учасника.


Команди забезпечуються:
- Екіпіровка,
- Маркери (рушниці),
- 100 набоїв на кожного учасника.


Методи визначення переможців:
 А) час захоплення бази
 Б) кількість вбитих супротивників.


Час і місце реєстрації команд:
11 - 21 травня, з 10.00 до 17.00 за адресою м. Чернігів вул. Воровського 10 («Просвіта»)


Додаткова інформація за телефоном +38 063 856 91 87 (Олександр Шевченко) .

Кількість команд обмежена.

   

Хороводи під церквою водив навіть іранець

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Віталій ДЕРЕХ Неділя, 26 квітня 2009 14:19Водили сухого плота, грали у моргалки та переспівувалися під Катедрою у понеділок та вівторок більше сотні тернополян аж до опівночі. Хороводи під церквою водив також іранець Магді Гараханлу (35 р.). Магді є керівником українського осередку Міжнародної асоціації студентів-іранців "Анджомен", і приїхав у Тернопіль, щоб спостерігати за українськими звичаями.

Іранець уже тривалий час мешкає у Києві, а в Тернополі був уперше й українських гаївок ще ніколи не чув. — Мені дуже сподобалося брати участь у ваших хороводах, — розповів Магді російською. — Такі хороводи бачу вперше. У нас на батьківщині є схожі до ваших традиції. Скажімо, ми у останню середу року збираємося, розпалюємо вогнища і під час гулянь стрибаємо через них. У вас теж, знаю, є свято зі схожою традицією. Коли Магді водив хороводи, він сміявся разом з усіма та підспівував. Був він біля Катедри аж до опівночі, коли все закінчилося. Крім іранця, біля церкви забавлялися хлопці та дівчата з “Молодої просвіти”, “Пласту”, молодіжної єпархії УГКЦ та інших організацій. Молодь весело жартувала, час від часу переходячи на спів. Учасники дійства грали у багато старовинних українських ігор. — Одна з ігор називається “Жаби і журавлі”, — розповідає один із учасників Володимир Гірняк. — Кожна «жаба» має прострибати навприсядки певну відстань так, щоб її не зловив один із чотирьох “бузьків”, які можуть бігати. Коли учасників більше сотні, і вони стрибають один назустріч іншому, це дуже весело та видовищно. Гаївки біля храму були також і у вівторок. Увечері на забаву завітали музиканти з гітарою, барабаном, сопілками та іншими інструментами і грали для учасників аж до ночі.

 

http://20minut.ua/news/148024
   

Сторінка 11 з 31Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів