Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Monday, Oct 02ndРЕЗУЛЬТАТИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ВІД ХОО ВМГО "МОЛОДА ПРОСВІТА"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Оленка Середа, 26 серпня 2009 20:42

 ДОРОГІ ДРУЗІ! 
Щиро вдячні всим ,хто прийняв участь в творчому конкурсі від ХОО ВМГО "Молода Просвіта". 

За оцінками журі , переможцями стали: 

1.Тетяна Скрипкіна ("Мовчання", "Вечір у 50-ти фразах") 
2.Elvis Pelvis ("А хто ви?") 
3.Андрій Паламар ( "Їжачок і лісовий андеграунд") 

В номінаціях "Молоді та перспективні": 

1.Андрій Мамай 
2.Світлана Пазиченко 

Детальніше


Презентація інформаційної агенції «Українська інформаційна служба» та інформаційно-аналітичного інтернет-сайту «Український погляд»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Вівторок, 25 серпня 2009 21:36

27 серпня 2009 року, у четвер, в приміщенні будинку Центру національного відродження, м. Київ, вул. Ярославів вал, 9, о 12:00 відбудеться презентація інформаційної агенції «Українська інформаційна служба» (УІС) та інформаційно-аналітичного інтернет-сайту «Український погляд».


В презентації візьмуть участь Голова Організації Українських Націоналістів (р) Стефан Романів, заступник директора Центру національного відродження імені Степана Бандери Віктор Рог та керівник Української інформаційної служби Андрій Левус.


Метою заходу є презентація нової інформагенції - УІС, що має стати ефективним інструментом в інформаційному просторі України у відстоюванні її національних інтересів, особливо в світлі медійної агресії з боку Кремля.


Запрошуємо на презентацію представників засобів масової інформації, громадських активістів та експертів.


Реєстрація учасників заходу та представників ЗМІ відбуватиметься безпосередньо перед заходом.


По закінченню презентації відбудеться фуршет та неформальне спілкування.Контактна особа – Пархоменко Сергій,

8050 384 52 04, 8093 605 67 56

   

З Днем Незалежності!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Понеділок, 24 серпня 2009 01:53

Дорогі друзі!

З Днем Незалежності України!

 Сьогодні відбувається визначна подія в історії українського народу. Саме починаючи з сьогоднішнього дня ставатимуть повнолітніми молоді люди, котрі народились вже в Незалежній Україні!

Розвиток світогляду і культурне та духовне виховання молоді - це найперший обов'язок кожного просвітянина.

Саме від нас зараз залежить чи розвиватиметься Україна в міцну і потужну державу чи  деградуватиме під натиском руйнівної політики сусідніх країн.

Наразі, Україні потрібне єднання народу у стійкості до негараздів, любові одне до одного та плідній невтомній праці над суспільством та самими собою!

Давайте не зважатимемо на політичну трагікомедію, котру розігрують перед нами політичні сили, а насолоджуватимемось кожною прекрасною миттю, адже навкруги повно цікавих моментів, котрі ми перестали помічати, піддавшись впливу зашореності інформаційного простору політичним сміттям.

Захистимо Україну, захистимо молодь - захистимо себе!

 

З Днем Незалежності, Україно!

 

 

   

МОЛОДІЖНА АКЦІЯ «Пам’ятати. Відродити. Зберегти»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Святослав Вівторок, 14 липня 2009 11:16

Тернопільський обласний молодіжний центр праці (ТОМЦП) спільно з Головним управлінням з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та ТОО ВМГО «Молода Просвіта» проводить щорічну акцію за збереження і відродження історико-архітектурних пам`яток Тернопільщини.
Цьогорічна акція проходитиме у населених пунктах: Вишнівцях, Бережанах, Теребовлі та Золотому Потіці на території замків.
Мета акції - привернути увагу до стану пам`яток та сприяти їх відродженню.

Тернопільський обласний молодіжний центр праці запрошує волонтерів. Бажаючих прохання написати на адресу tomcp@ukr.net т/ф 42-01-36, 42-08-90.

Безкоштовний екскурсійний тур замками Тернопільщини
Відновлення і упорядкування історичних пам’яток та замків
Нові знайомства з однолітками
Повноцінне українське харчування

Збережемо минуле задля розвитку майбутнього!
   

Інформаційно-просвітницький захід "Мій талант – моя робота"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Святослав П'ятниця, 10 липня 2009 11:13

25 червня 2009 року у місті Тернополі пройшло урочисте святкування Дня молоді за ініціативи Тернопільського обласного молодіжного центру праці, Головного управління туризму, сім’ї, молоді та спорту, а також ТОО ВМГО "Молода Просвіта". Захід відбувся у центрі міста у драматичному театрі ім. Тараса Шевченка, де була представлена виставка-продаж майстрів народної творчості Тернопільщини, крім того відвідувачі могли взяти участь у майстер-класах з вишивання, малювання і писанкарства.
Свято розпочалося об 11 годині з презентації професій та послуг служби зайнятості, згодом відбувся фінал фотоконкурсу «Молоде обличчя України». Окрім того на святкуванні відбулася презентація молодіжних громадських організацій області, урочисте привітання та нагородження молодих лідерів.
Безліч людей, які відвідали захід могли безпосередньо взяти участь в одному з майстер-класів, поспостерігати за тим, як відбувається сам процес роботи. Також відвідувачі могли пройти профдіагностику і спробувати себе в будь-якій іншій справі. Гасло заходу «Мій талант-моя робота», відповідало дійсності тому що проходило на святі, а саме: широке різноманіття талантів, які були представлені, виявлялися явною роботою людей, які заохочували відвідувачів до своєї улюбленої справи і можливо до подальшої співпраці.
Вражаючою виступає мета цього дійства, яка притягувала людей до ознайомлення з талантами інших, до пізнання їх кропіткої роботи, а також залучення людей до різних видів мистецтв, які є невід’ємною частиною духовного життя будь якої людини.
   

Сторінка 10 з 31Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів