Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Monday, Oct 02ndВ Києві відбувся футбольний турнір, присвячений Степану Бандері

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Вівторок, 17 листопада 2009 01:23

На цих вихідних в Києві відбулися змагання з міні-футболу „Кубок памяті героїв-2009” імені Степана Бандери серед молодіжних громадських організацій і студентських команд м. Києва. Організаторами виступили ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" за сприяння Київської міської державної адміністрації та Української Інформаційної Служби. Турнір проводився в рамках відзначення 100-ї річниці від дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів (бандерівської) Степана Бандери.

 

Змагання тривали два дні: 14 листопада – відбіркові матчі, 15 – півфінали, матч за третє місце і фінал. Перемогу в непростій боротьбі здобула студентська команда Києво-Могилянської Академії, яка у півфіналі на останніх секундах здолала студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка – 5:4, а у фіналі – колектив з КПІ „Аматор” – 5:0. Третє місце посіли футболісти КНУ, які обіграли хлопців з команди українського бойового звичаю „Спас”. Єдиний гол в матчі забив кращий бомбардир турніру Василь Гичак.

 

Детальніше


"МОЛОДІЖНА ВАРТА" ЗЛЯКАЛА ПОЛІТТЕХНОЛОГІВ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Михайло Лебідь Четвер, 03 вересня 2009 21:10

Припартійні політтехнологи оббріхують активні молодіжні організації, відвертаючи таким чином увагу громадськості від невиконання політичними партіями своїх передвиборчих обіцянок. Про це заявили сьогодні у Національному комітеті всеукраїнської громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»

Як повідомили у Національному комітеті кампанії, сьогодні політтехнологи однієї з політичних партій розповсюдили у мережі Інтернет неправдиве повідомлення про те, ніби «МОЛОДІЖНА ВАРТА» займається “контролем за расовою чистотою української молоді.

“Повідомлення є дезінформативним, оскільки цілі і завдання у кампанії – абсолютно інші,” –коментує ситуацію член Національного комітету «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» Дмитро Сінченко. – “Прикро, що припартійні політтехнологи не можуть протиставити нічого, окрім брехні, на нашу критику щодо невиконання їхніми замовниками своїх передвиборчих зобов’язань.”

Детальніше

   

У Києві відбулася презентація книги «Антологія українського націоналізму»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Українська інформаційна служба Четвер, 03 вересня 2009 13:25

3 вересня в Центрі національного відродження відбулася презентація книги «Антологія українського націоналізму». В ній взяли участь упорядник видання Віктор Рог, кандидат історичних наук, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Іван Патриляк, керівник Української Інформаційної Служби Андрій Левус.

Як зазначив Іван Патриляк, презентована книга є збірником основних праць ідеологів українського націоналізму, таких як Дмитро Донцов, Степан Бандера, Степан Ленкавський, Микола Міхновський, Юрій Липа, Олена Теліга, Ярослав Стецько та інші.

«Цінність цього видання полягає в тому, що тепер читач не обов’язково має ознайомитися з усіма працями означених авторів аби дізнатися про їхній погляд на політичний, економічний, суспільний устрій української держави, натомість може в одній лише книжці вибрати те, що його цікавить найбільше. Принагідно він може прочитати і про життєвий шлях ідеологів, чиї праці увійшли до збірки, адже про кожного з них є окрема біографічна стаття», - наголосив історик.

«Важливим є те, що ця збірка може бути корисною не лише окремим науковцям, дослідникам, але й людям, які не займаються наукою, а в першу чергу - студентам. Розуміння спадщини багатьох ідеологів націоналізму і переосмислення суспільством їх ролі стане важливим кроком у формуванні почуття патріотизму у нашої молоді, підвищить зацікавленість історичним минулим України», - підкреслив заступник директора Центру національного відродження імені Степана Бандери, упорядник збірника Віктор Рог

Українська інформаційна служба

   

День народження книгарні "Смолоскип"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Субота, 29 серпня 2009 09:12

Видавництво «Смолоскип» та Українська книгарня «Смолоскип»                                                              

мають честь запросити Вас на святкування

 

Дня народження книгарні

 

яке відбудеться

 

2 вересня 2009 року.

17:3018:30 – офіційна частина.

19:00 - 21:30 – поетичне дійство, фуршет.

 Під час святкування відбуватиметься відкриття полички бук-кросингу, поетичний слем-турнір та лотерея-розіграш.
Супер-приз лотереї – вечір з поетом чи поеткою. А також  - фуршет.

Детальніше

   

В Києві презентували нову українську інформаційну агенцію

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав УІС Четвер, 27 серпня 2009 14:49

27 серпня 2009 року в приміщенні будинку Центру національного відродження відбулась презентація інформаційної агенції «Українська інформаційна служба» (УІС) та інформаційно-аналітичного інтернет-сайту «Український погляд».

В презентації взяли участь Голова Організації Українських Націоналістів (р) Стефан Романів, заступник директора Центру національного відродження імені Степана Бандери Віктор Рог та керівник Української інформаційної служби Андрій Левус.

За задумом організаторів заходу, Українська інформаційна служба має стати ефективним інструментом в інформаційному просторі України у відстоюванні її національних інтересів, особливо в світлі медійної агресії з боку Кремля. Окрім цього, УІС відіграватиме роль колективної прес-служби громадських об’єднань національного спрямування.

Детальніше

   

Сторінка 9 з 31Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів