Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Sep 24thДля щастя України живемо щодень!

Кредо діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молода Просвіта" – формування національної свідомості, патріотичне та ідейне виховання молоді, широка культурно-освітня робота, відтворення історичного минулого. Це організація, що ставить собі за мету виховання молоді, яка згодом стане нашою національною елітою всіх рівнів.

"Молода Просвіта" заснована 2 травня 1924 року, однак "Просвіта" розгортала свою діяльність ще в ХІХ столітті саме завдяки молоді, переважно студентство стояло у витоків її існування. Діяльність "просвітян" мала не тимчасовий характер, а пронизувала всі ланки тогочасного життя. Молоді люди були свого роду "лідерами думок".

Заходи, які проводяться "Молодою Просвітою" зараз, сприяють згуртуванню української молоді, створенню все нових і нових осередків у різних містах і селах України: це і проведення конференцій, семінарів, круглих столів, започаткування політологічних гуртків, екологічних клубів, видання книжок, газет та журналів.

"Молода Просвіта", як і на початку свого заснування, не зраджує головним принципам діяльності - популяризації наукових знань, української мови та культури, гармонійному розвитку українського суспільства в цілому й самодостатньої особистості, зокрема.

Запрошуємо всіх до співпраці.

Останнє оновлення (Понеділок, 11 червня 2007 10:59) By Євген Букет On 11.06.07
Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Новини з дружніх сайтів