Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Wednesday, Oct 24thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Міністерство сім"ї, молоді та спорту Субота, 27 вересня 2008 00:36

Простір Змін

Всеукраїнським молодіжним та дитячим громадським організаціям

(електронна розсилка)


Інформуємо вас про проведення Фондом підтримки міжнародного співробітництва “Open Ukraine з червня 2008 року по лютий 2009 року програми “Простір Змін”.

Програма “Простір змін” створена Фондом “Open Ukraine” для ідентифікації, підтримки, суспільного визнання активної молоді, що досягає успіху в різних сферах діяльності, пропонує та втілює в життя інноваційні та яскраві рішення.

Переможці програми отримають сприяння Фонду для обміну досвідом з колегами з України та з-за кордону, індивідуальні гранти для фахового розвитку та розширення впливу власних рішень та ідей. Програма відбере 50 переможців – по два представника з кожного регіону України.

Кінцевий термін подачі заявок до кінця вересня 2008 року.

Додаткову інформацію стосовно програми “Простір Змін” ви можете знайти на веб сторінці Фонду: http://openukraine.org/ua/programs/young-generations/.

Контактна особа щодо усіх додаткових запитань щодо програми – менеджер програми “Простір Змін” Роман Вибрановський (rv@openukraine.org).Директор департаменту

сприяння соціальному становленню

та розвитку молоді К.В. ЗахаренкоВик.: Возна А.А.

Тел.: 278-56-31Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів