Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Thursday, Nov 30thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Середа, 27 лютого 2008 18:58) Написав Просвітянин-адмін Середа, 27 лютого 2008 18:50

Шевченкове слово – голос з минулого

 9 березня 2008 року, початок о 16.00

Салон ЕМПіК, ТРЦ «Магелан», м. Київ, вул. Глушкова 13-Б

Спеціальні гості: А.Курков, І.Роздобудько, Я.Дубинянська, Н.Очкур, І.Карпа – українські автори та Т. Шушайло – член «Громадської ради з питань молодіжної політики» при КМДА з питань «Популяризації української культури, творчого та інтелектуального розвитку дітей та молоді».


 З року в рік весна вітає українців вшануванням пам’яті видатного сина України – Тараса Григоровича Шевченка. В 2008 році минає 194 роки з дня народження геніального поета, художника, мислителя, не примиренного борця проти будь-якого гноблення людини людиною. Цей вечір стане продовженням низки заходів в мережі ЕМПіК, присвячених українській культурі та її видатним особистостям.


Тарас Шевченко – чи знають молоді українці його творчість та вплив на розвиток української літератури? На цю тему своїми роздумами поділяться гості та відвідувачі магазину ЕМПіК.


Серед авторів, які представляють сучасну українську літературуАндрій Курков письменник, знаний і шанований в усьому світі. Ірен Роздобудько – лауреат премії «Коронація слова», пише чуттєву літературу, яка сягає самих глибин романтики в кожному з нас. Ірена Карпа – молода та неординарна, дівчина-скандал, письменниця, відома молодіжна співачка, навколо якої точиться чимало чуток та абсолютно протилежних думок. Яна Дубинянська, за походженням кримчанка, пише фантастичні романи, знані далеко за межами України. Шевченко (Очкур) Наталка – сучасна письменниця, яка пише в різних жанрах, серед яких: фентезі, іронічний детектив, психологічна драма. Її роман «Янголи, що підкрадаються» 2005 року потрапив до десятки кращих романів конкурсу «Коронація слова». Тарас Шушайло – один із засновників Всеукраїнської та відповідальний секретар Київської МГО «Молода Просвіта». Всі вони такі різні, але їх об’єднує одне прагнення – відтворювати власну національну культуру, яка є найціннішим скарбом кожного народу, внутрішнім світом кожної людини – її життєвими цінностями, нарешті, сенсом буття.


Цього вечора мережа ЕМПіК та Київська Молодіжна Громадська Організація „Молода Просвіта” запрошує всіх українців об’єднатися, заради спільного майбутнього, пам’ятаючи про минуле, і, щоб кожен з гордістю пригадав заповіт славетного творця української культури: 

І мене в сім'ї великій,

В сім'ї вольній, новій,

Не забудьте пом'янути

Незлим тихим словом...


Не цураймося рідної української мови, адже мова народу – це його дух, і дух народу – це його мова. Саме вона є ознакою та символом нації, її генетичним кодом, котрий поєднує минуле з сучасним та забезпечує буття української нації у вічності.


Якщо Ви вважаєте себе справжнім українцем, приєднайтеся до дебатів, які будуть проводитися в магазині ЕМПіК та вшануймо разом память істинного борця за українське слово – Тараса Григоровича Шевченка.


Мережа ЕМПіК та МГО «Молода Просвіта» запрошують прийняти участь в конкурсі на найкращу українську вишиванку, а кожен, хто прийде на зустріч в національному вбранні, отримає заохочувальний приз.


Вхід вільний.Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів