Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Wednesday, Oct 24thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Євген Букет Понеділок, 17 грудня 2007 12:07

Результати зборів

20 листопада на загальних звітно-виборчих зборах Макарівського районного осередку ВМГО «Молода Просвіта» в Київській області було обрано головою осередку Людмилу Завацьку – голову Червонослобідського сільського осередку організації. До правління увійшли також керівники Комарівського – Юлія Качай і Гружчанського – Олексій Петрик сільських осередків. Серед пріоритетних напрямків роботи на наступний рік члени осередку визначили відродження сторінки «Я молодий!» у районній газеті «Макарівські вісті», яку «Молода Просвіта» створювала у 2004-05 роках, а також створення на базі осередку клубу молодих літераторів Макарівщини.

***

8 грудня в приміщенні санаторію «Маяк» (смт Пуща-Водиця) пройшли загальні збори молодіжної громадської організації «Молода Просвіта» Київське обласне товариство. Були розглянуті питання переходу на нову систему обліку членства у ВМГО «Молода Просвіта», розподілу членських внесків між осередками, заслухано звіти про діяльність товариства і його підрозділів у 2005-2007 роках. Згідно поданої заяви, до почесних членів «Молодої Просвіти» прийнято Тетіївську районну дитячу організацію «Соняшник», проведено консультації щодо процедури приєднання до «Молодої Просвіти» з представниками МГО «Творча молодь Переяслава». Збори підтвердили повноваження голови Київського обласного товариства «Молода Просвіта» Тетяни Чайки на наступний звітний період і включили до складу Ради товариства заступника голови ДГО «Соняшник» Світлану Марищук.

***

9 грудня в Києві відбулися чергові звітно-виборчі збори Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта». Зборами було затверджено Правління організації у складі:

Віталій Мороз – голова Правління, Євген Букет – редактор газети «Молодіжний ЛистОК», Михайло Дюженко – голова Харківського обласного осередку, Ігор Велиган – голова Тернопільського обласного осередку, Тетяна Чайка – голова Київського обласного товариства «Молода Просвіта» - члени Правління. Ревізійну комісію Всеукраїнської організації очолив Анатолій Пікуль, до її складу увійшли також Тарас Шушайло і Мирослава Ковальчук – голова студентського товариства «Молода Просвіта» Львівської політехніки.

Збори заслухали звіт голови ВМГО «Молода Просвіта» Віталія Мороза, а також звіти керівників осередків про діяльність організації в 2003-2007 роках. З метою підготовки плану роботи на наступний рік, розробки низки внутрішніх положень і затвердження змін до Статуту, було ухвалено рішення вже на початку наступного року скликати ще раз загальні збори організації. З керівниками Полтавської і Львівської обласних організацій «Молодої Просвіти» було обговорено можливість і досягнуто попередню домовленість про включення їх до складу Всеукраїнської організації.Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів