Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Wednesday, Jul 18thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

"МОЛОДА ПРОСВІТА" ЗАПРОШУЄ

Друзі!

Якщо ви знаєте інформацію з історії "Молодої Просвіти", або знаєте невеличку організацію "Молода Просвіта" в своєму навчальному закладі (районі), або належите до її лав, або просто хочете приєднатися до гурту молодих просвітян - СКИДАЙТЕ БУДЬ-ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ НА АДРЕСУ

molodaprosvita @ online.ua

Складні процеси відродження і реєстрації "Молодої Просвіти" в 90-х роках минулого століття привели до того, що нині в Україні (особливо в західному регіоні) окремо від Всеукраїнської організації, а дуже часто й розрізнено діють десятки місцевих організацій і студентських товариств "Молодої Просвіти". Запрошуємо вас до співпраці. Долучайтесь на правах індивідуальних і почесних членів до єдиної Всеукраїнської "Молодої Просвіти". Виводьте свої проекти на загальнодержавний рівень!

"Молода Просвіта" запрошує долучитися до одного з найперших молодіжних рухів країни, який вже незабаром відзначатиме своє 85-річчя.
Якщо ви прагнете повсякчас спілкуватися українською мовою, якщо ваше життєве кредо не протирічить гаслу - "Для щастя України живемо щодень", якщо вам цікавий чарівний світ українських традиційних і сучасних обрядів, пісень, мистецтва, якщо ви прагнете до спілкування з однодумцями і творчого розвитку - не зволікайте!

Запрошуємо до єднання й співпраці. Пишіть! Ми прагнемо, щоб кожен, хто називає себе молодим просвітянином, зміг реалізувати себе в єдиній Всеукраїнській організації.


Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів