Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Thursday, Aug 16thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Євген Букет П'ятниця, 16 листопада 2007 08:47

«МОЛОДІЖНИЙ ЛИСТОК» ОТРИМАВ ПІДТРИМКУ КЕРІВНИЦТВА СТОЛИЧНОЇ ОБЛАСТІ

Накладом 10 тисяч примірників у форматі А3 вийшло чергове 12-те число газети молоді Київщини «Молодіжний ЛистОК». З нагоди Міжнародного дня студента єдину в столичній області молодіжну газету підтримало управління у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації.

Презентували видання в межах святкування дня студента в Білоцерківському державному аграрному університеті. На свято завітали кращі студенти 45 вищих навчальних закладів області – відмінники навчання і лідери студентського самоврядування. Окрім похвальних грамот від управлінь сім’ї та молоді і освіти, молодь Київщини отримала також свою оновлену газету. Також на заході було названо імена 50-ти кращих студентів Київщини, які у поточному навчальному році отримуватимуть стипендію голови Київської обласної державної адміністрації (200 гривень щомісяця).

Як зазначив заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Денис Мусієнко, управління планує й надалі підтримувати випуск газети «Молодіжний ЛистОК», адже підтримка молодіжної преси – один із пріоритетних напрямів обласної програми підтримки молоді на 2007-08 роки. Газета розповсюджується через органи студентського самоврядування ВНЗ Київщини, відділи у справах сім’ї та молоді райдержадміністрацій і міськвиконкомів, а також молодіжні громадські організації.


Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів