Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Thursday, Aug 16thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Субота, 14 липня 2007 12:05) Написав Євген Букет Субота, 14 липня 2007 12:03

Акція "Наше місто"!

Відбувся перший етап акції "Наше місто"по створенню тематичних малюнків, що проводиться фастівським осередком ВГМО "Молода Просвіта" спільно з молодими художниками міста з метою розвитку та популяризації молодіжного мистецтва.

Основні завдання акції:
- популяризація серед фастівської молоді історичної спадщини, виховання любові до рідного міста та Батьківщини;
- розкриття соціальної молодіжної проблематики, популяризація здорового способу життя;
- розкриття творчих здібностей молодих митців Фастівщини.

Перший етап акції відбувся завдяки її фінансуванню власними коштами членів "Молодої Просвіти", а також за фінансової підтримки фастівської організації Української Народної Партії, за що організатори висловлюють велику подяку. Слід також подякувати панові Сергію Кравцю-Кравченко, директору стадіону "Рефрижератор", де, власне, і відбувся перший етап акції, за його повну підтримку і сприяння в проведенні заходу.
Отож, маємо надію, що акція матиме своє продовження завдяки фастівським меценатам, які не залишаться осторонь і допоможуть талановитій та творчій фастівській молоді у їхніх сміливих та оригінальних починаннях.
Організатори акції радо приймуть побажання стосовно подальших місць розташування малюнків, їх тематики та пропозиції по залученню меценатської допомоги для проведення наступних етапів акції!

Фотографії зроблених робіт можна переглянути у відповідній темі форуму http://fastiv.clan.su/forum/12-216-1#3199Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів