Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Saturday, Aug 18thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Євген Букет Четвер, 12 липня 2007 10:01

рух веселих шкарпеток

Молоді просвітяни Києва та їхні друзі взяли за традицію щотижня відпочивати на природі. Українські пісні, жарти, читання власних творів і взагалі все, що несе в собі позитивну енергію має бути на Русі.
Власне, ідея про заснування Руху Веселих Шкарпеток належить голові осередку ВМГО в університеті ім. Драгоманова “Молода Просвіта” Василю Возняку. Йдучи в переході, на прилавку він угледів красиві кольорові шкарпетки і вирішив їх придбати. Дуже скоро з’явилась думка заснувати рух, атрибутом якого мали бути шкарпетки — і не які-небудь, а “веселі”! В першу чергу рух мав бути позитивним. І “рухівці” мають нести в народ все той же позитив, радість, та веселощі.
Вже з початку квітня всі бажаючі традиційно на 19.00 год. приходять на Рух, який збирається неподалік від Львівської площі (гарна досить таки місцина). Хтось бере капу, хтось гітару, тексти пісень, мінімальний перекус і колектив у зборі! Важливо те, що на Русі не розпивають алкогольні напої, та не палять. Так що всі бажаючі можуть приєднуватися до нас.

P.S. Оскільки Рух не має приміщення, то в разі негоди (дощ, сніг) збір відміняється.

Олена Тунік


Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів