Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Sep 24thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Субота, 11 червня 2011 23:35) Написав Анатолій Пікуль Вівторок, 19 квітня 2011 08:56

Великодні гаївки «Зав’яжем вінець!» у Тернополі

25 квітня у Обливаний понеділок на Козацькому острові, що у парку Топільче, будуть проходити Великоднє дійство «Зав’яжемо вінець!». Під час заходу для гостей та мешканців міста Тернополя будуть проводитися Великодні гаївки, веснянки та цікаві забави. Початок заходу «Зав’яжемо вінець!» о 14.00 год. біля Катедрального собору та біля основних духовних храмів міста Тернополя.

О 16.00 від Катедрального собору вулицями міста Тернополя пройде дійство «Кривий танець» - гаївковий рух з живого ланцюга учасників свята.

 На головній дорозі до Козацького острівка буде встановлено святково прикрашені ворота. Відвідувачі, які проходитимуть крізь святкову браму, будуть окроплені водицею.

Сам острів буде поділено на кілька майданчиків: дитячий, ігровий та майданчик парубоцьких розваг. Під час забавлянь у парку відбудеться конкурс «Ого! Товканка!».

Планується також вивчення автентичного українського танцю. Усі охочі зможуть опанувати нескладні для виконання, але надзвичайно цікаві, танці України.

На острові буде представлено виставку писанок школи писанкарства «Намалюю писаночку!».

Близько 20.00 відбудеться Великодній концерт. Завершиться захід святковою ватрою.

Організаторами дійства «Зав’яжем вінець!» є національно-патріотичні молодіжні організації області, управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Тернопільська міська рада, Теребовлянське вище училище культури.

На захід запрошуються усі, хто окрім великодніх частувань прагне поринути й у вир весняних забавлянь та українських традицій!


За додатковою інформацією звертатися: 097 93 425 24, 25 06 90.
Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів