Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Saturday, Aug 18thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Субота, 11 червня 2011 23:37) Написав Святослав Абрам'юк Понеділок, 06 квітня 2009 08:51

Квітневі заходи Тернопільської Молодої Просвіти

Протягом квітня Тернопільський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Молода Просвіта” проводитиме два заходи до великодніх святок:
– школу писанкарства „Намалюю писаночку”,
– Всеукраїнський захід – весняні гаївки та забави „Зав’яжем вінець”.
Школа писанкарства проходитиме з 6 по 15 квітня. Її метою є навчити учнівську та студентську молодь мистецтву розмальовування українських великодніх писанок. Заняття проводитимуть майстрині-писанкарки Тернопільської та Івано-Франківської областей. Набір до школи проводитиметься за попереднім записом.
Захід „Зав’яжем вінець” – це українські традиційні забавляння, народні пісні, фольклорні композиції, якими наш народ зустрічав весну та оспівував радість Великодня. Відповідно до звичаю гаївки проводитимуться на другий день після Христового Воскресіння, а саме 20 квітня цього року, після служби Божої біля Катедрального собору. Метою даного заходу є популяризація українських народних звичаїв та традицій, залучення молоді і старшого покоління до збереження, поширення усної народної творчості та фольклорного мистецтва взагалі.
„Зав’яжем вінець” – це Всеукраїнський захід, на який з’їжджатиметься активна молодь, представники громадських організацій з інших міст України: Харкова, Києва, Сєверодонецька, Чернігова, Сум, Івано-Франківська, Львова. Тернопільська „Молода Просвіта” хоче таким чином на високому рівні показати перспективи розвитку української культури шляхом відродження традицій. Це хороший спосіб налагодження взаємозв’язків, обміну досвідом, спільної плідної співпраці між українською молоддю різних регіонів.


Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів