Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Tuesday, Oct 23rdУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Середа, 25 березня 2009 12:20) Написав Прес-центр ВМГО „Дебатна Академія” Середа, 25 березня 2009 12:17

Показові дебати на тему прав людини

28 березня з 10 до 14 год. в конференц-залі Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) відбудуться показові правозахисні дебати з використанням методики «Free2chouse».

Проведення показових дебатів на тему прав людини вже стало доброю традицією під час фестивалю документального кіно з прав людини Docudays.ua (детальна інформація на сайті http://www.docudays.org.ua).

Унікальність цього заходу полягає в тому, що Дебати не передбачають вироблення єдиної позиції, а дозволяють кожному розглянути проблему з різних сторін та зробити свої власні висновки.

Цього року дебатери перед початком змагань переглянуть ряд відеороликів, що містять надзвичайно суперечливі повідомлення. Стосовно них учасниками доведеться подискутувати та спробувати довести непідкупному складу журі (серед якого буде і член Української Гельсінської спілки з прав людини) свою правоту.

Партнером Української Гельсінської Спілки з прав людини та організатором дебатів є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Дебатна Академія».

Переможців дебатів чекатиме надзвичайно спокусливий приз, заради якого варто боротися до кінця!

Для участі в заході необхідно надіслати лист із темою “Docudays” на електронну пошту kyivdebateclubua@gmail.com до 18.00 27 березня, в якому вказати наступну інформацію: прізвище та ім’я, контактний телефон та адресу електронної пошти, статус (гравець/глядач).

За додатковою інформацією звертатися до Назарія Боярського, Президента Київського Відділення ВМГО «Дебатна Академія» за тел.+380979258881.

Прес-центр ВМГО „Дебатна Академія”

Контакти ВМГО „Дебатна Академія”:

тел./факс: 38 (044)-246-71-36;

тел.: 8067-969-4740, 8050-564-1454

www.debate.org.ua, www.debate.com.ua,

e-mail: DebateClubUA@gmail.com

e-mail: DebatePressCentre@gmail.comFacebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів