Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Jul 22ndУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (П'ятниця, 06 березня 2009 18:45) Написав Анатолій Пікуль П'ятниця, 06 березня 2009 18:28

Круглий стіл "Мораль і політика"

Протягом трьох годин активна молодь з’ясовувала, чи можуть співіснувати такі поняття як "мораль" та "політика" в нашій країні. Відповідь на це питання 5 березня під час Круглого столу в приміщенні комітетів Верховної Ради шукали учасники громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» разом з іншими громадськими та політичними діячами.

Розпочав спілкування один із лідерів «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» Олександр Солонтай, Голова Ради Старійшин однієї з всеукраїнських молодіжних організацій. Він розповів про основне завдання кампаніїмоніторинг та контроль за реалізацією даних молоді передвиборчих обіцянок політичними партіями, які зараз знаходяться при владі.

Екскурс в історію із актуальними прикладами про співіснування моралі та політики за радянських часів провів дисидент Євген Сверстюк, Голова Українського Центру міжнародного ПЕН-клубу. Присутнім було цікаво дізнатися і про особисте ставлення пана Євгена до сучасної ситуації в країні, та про його бачення шляхів вирішення існуючих проблем.

Наступним виступив Костянтин Бондаренко, директор Київського інституту проблем управління імені Горшеніна. Відомий політолог розкритикував владу та, відштовхуючись від власних знань світової історії, навів велику кількість прикладів неможливості співіснування моралі та політики в сучасному суспільстві.

 

 

Продовжила тему можливості та неможливості ототожнення понять моралі і політики народний депутат Леся Оробець.

Підсумував все вищесказане Олександр Солонтай, підкресливши, що у молоді є можливість бути активними, а отжещось змінювати в сучасному суспільстві.

Захід був організований Національним комітетом громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»


Інна Бабіч, Роман Зоц, Неофіційна газета (http://gazeta.univ.kiev.ua)

ФотоРоман Зоц

 

ДОВІДКА:«МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради. До складу «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» входять 10 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об’єднання органів студентського самоврядування. Додаткову інформацію шукайте також на http://mvarta.org.ua

 

За додатковою інформацією звертайтесь також до

Назара Тодолі,

помічника прес-секретаря Національного комітету

+380681217741Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів