Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Wednesday, Jul 18thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 17 березня 2009 13:03) Написав Odin Вівторок, 20 січня 2009 20:53

Тернопільські просвітяни співали в Антонієвих печерах

З візитом до Чернігова завітали гості з міста Тернопіль - 17 членів "Молодої Просвіти". Гостювали два дні.

Тернопільчани показували святкове дійство - Вертеп. Зокрема, у школі № 3 міста Чернігова, у дитячому відділенні центру Чорнобильців та в бібліотеці ім. Короленка під час святкування 20-річчя відновлення діяльності Чернігівського обласного товариства "Просвіта" ім.. Т. Шевченко.

Про це "Високому Валу" повідомила прес-служба ЧОО ВМГО "Молода Просвіта".

Гості у вільний час, під час екскурсії, відвідали історичні пам'ятки міста - Вал і Болдині гори, Антонієві печери, Троїцький та Єлецький монастирі, православні храми.

Розповідає голова правління Чернігівського обласного осередку ВМГО "Молода Просвіта" Олександр Шевченко :

- Всі були виснажені але задоволені. Дівчата з Тернополя я думаю довго будуть пам'ятати отримані враження від їхніх голосів, коли вони співали пісні в Антонієвих печерах, катання з Болдиної гори, прийом і ночівлю у отця Ігоря настоятеля греко-католицької церкви св. апостолів Петра і Павла, а хлопцям запам'ятається ночівля в прохолодній "Просвіті".

Всі поїхали додому з чудесними враженнями і сувенірами купленими в просвітянський мистецькій галереї "Круті сходи", а дехто і з рецептом консервування помідорів від Натілії Іванівни секретаря в "Просвіті".

Хотів би висловити подяку за фінансову та моральну підтримку ВО "Свобода" та керівника штабу ВО "Свобода" в Чернігівській області Андрія Міщенка, завдяки яким відбувся прийом гостей на Сіверській землі.

Чернігівська загальнополітична газета "Високий Вал"Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів