Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Jul 21stУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Субота, 11 червня 2011 23:36) Написав Анатолій Пікуль Неділя, 01 серпня 2010 01:16

Українсько-польський табір на Волині

З 9 по 29 серпня 2010 року Польська молодіжна організація ZHP (Зв"язок Харцерства Польші) спільно з ВМГО "Молода Просвіта" та представниками учнівської молоді Волинської обл. проводить традиційний 12 Міжнародний молодіжний табір в лісі поблизу с. Костюхнівка, Маневицького району, Волинської обл.  

Мета таборування - впорядкування польських історичних пам"яток на території Волинської обл. (військових поховань часів І Світової війни).  

Проїзд до місця таборування і в зворотньому напрямку покривається за власний рахунок таборувальників. Щодо харчування проблем не виникне - в таборі працюватиме польова кухня. 

Проживання в наметах по 7 осіб, додається розкладне ліжко, матрац, подушка і ковдра (вимоги єропейських правил таборування скаутів).  

Обов"язковими умовами таборування є ранкова і вечірня лінійка на яких піднімаються і спускаються Державні Прапори України та Польщі під виконання Гімнів відповідних Держав (знання Гімну України для українських таборувальників обов"язкове).  

Також ввечері відбуватиметься "Ватра" - неформальні посиденьки та виконання українських та польських пісень навколо вогнища (російські пісні на таборі не виконуються, знання українських пісень обов"язкове, можна із собою привезти на табір музичні інструменти, поганого за це Вам нічого не буде).  

 Заїзд українських учасників планується 10-11 серпня, від'їзд  - 28 серпня.

Довідки та зголошення приймаються  за тел. 097-217-68-79 ( Анатолій ) до 8 серпня.Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів