Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Thursday, Aug 06thУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (П'ятниця, 10 липня 2009 11:23) Написав Святослав П'ятниця, 10 липня 2009 11:13

Інформаційно-просвітницький захід "Мій талант – моя робота"

25 червня 2009 року у місті Тернополі пройшло урочисте святкування Дня молоді за ініціативи Тернопільського обласного молодіжного центру праці, Головного управління туризму, сім’ї, молоді та спорту, а також ТОО ВМГО "Молода Просвіта". Захід відбувся у центрі міста у драматичному театрі ім. Тараса Шевченка, де була представлена виставка-продаж майстрів народної творчості Тернопільщини, крім того відвідувачі могли взяти участь у майстер-класах з вишивання, малювання і писанкарства.
Свято розпочалося об 11 годині з презентації професій та послуг служби зайнятості, згодом відбувся фінал фотоконкурсу «Молоде обличчя України». Окрім того на святкуванні відбулася презентація молодіжних громадських організацій області, урочисте привітання та нагородження молодих лідерів.
Безліч людей, які відвідали захід могли безпосередньо взяти участь в одному з майстер-класів, поспостерігати за тим, як відбувається сам процес роботи. Також відвідувачі могли пройти профдіагностику і спробувати себе в будь-якій іншій справі. Гасло заходу «Мій талант-моя робота», відповідало дійсності тому що проходило на святі, а саме: широке різноманіття талантів, які були представлені, виявлялися явною роботою людей, які заохочували відвідувачів до своєї улюбленої справи і можливо до подальшої співпраці.
Вражаючою виступає мета цього дійства, яка притягувала людей до ознайомлення з талантами інших, до пізнання їх кропіткої роботи, а також залучення людей до різних видів мистецтв, які є невід’ємною частиною духовного життя будь якої людини.


Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів