Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Tuesday, Oct 03rdМолодь об'єднується проти антиукраїнської влади...

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль П'ятниця, 21 травня 2010 20:19

19 травня 2010 року, о 16.30 на вулиці Банковій лідерами молодіжних організацій було оголошено про створення Молодіжного Руху "СПРОТИВ"

Меморандум
про створення Молодіжного Руху «СПРОТИВ»

Ми, представники молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування, студентських профспілок глибоко обурені тими процесами, які почали відбуватись в державі після зміни влади внаслідок президентських виборів 2010 року, а саме:
1. підписанням та ратифікацією міжнародного договору про пролонгацію базування російського Чорноморського флоту в Севастополі до 2042 року;
2. систематичним порушенням Конституції України;
3. відсутністю реакції влади на встановлення пам’ятника Й.Сталіну в Запоріжжі – тирану українського народу, з ім’ям якого пов’язано найтрагічніші сторінки української історії;
4. призначенням Міністром освіти і науки України українофоба Д.Табачника та його діями на цій посаді щодо обмеження функціонування української мови;
5. ініціюванням віце-прем‘єр-міністром з гуманітарних питань В.Семиноженком обговорення створення «союзної» держави між Україною, Росією та Білоруссю;
6. скасуванням в судах присвоєння звання Героя України Степану Бандері та Роману Шухевичу;
7. намаганням скасувати дублювання фільмів українською мовою;
8. скасуванням обов’язкового складання тестів українською мовою;
9. публічним запереченням Президентом Януковичем Голодомору 1932 – 1933 років, як факту геноциду українського народу;
10. наміром підписати сумнівні міжурядові угоди щодо поглинання стратегічних галузей економіки України російським державними капіталом.
11. тиском та репресіями проти учасників акцій протесту.

Дії нинішньої влади протягом двох місяців правління є такими, що підривають державність, суверенітет України та її авторитет у світі. Режим Януковича своїми діями демонструє, що є маріонетковим, і продовжує багатовікову війну московської імперії проти українського народу.

Ми, молодь України, вимагаємо:
• припинити тиск на студентську молодь;
• припинити утиск української мови у всіх його проявах;
• припинити згортання свободи слова та заборону на зібрання;
• зупинити здачу стратегічних галузей економіки та державної власності під контроль Кремля;
• відновити євроінтеграційний напрямок розвитку України;
• приймати доленосні рішення для країни виключно за підсумками консультацій з народом України;
  • розпочати реалізацію передвиборчих обіцянок орієнтованих на молодь.

У разі нехтування нашими вимогами з боку влади, ми будемо захищати наше майбутнє усіма можливими засобами! Ми піднімемо молодь від заходу до сходу, від шахтаря та студента до вчителя і лікаря.

З метою координації своїх дій та ефективного реагування на будь-які спроби зазіхнути на суверенітет, національні інтереси та перетворення України на авторитарну державу, заявляємо про створення Молодіжного Руху «СПРОТИВ», який співпрацюватиме з Народним Комітетом Захисту України та іншими політичними партіями, об‘єднаннями, громадськими організаціями, які поділяють наші принципи.

Звертаємося до всіх українців, керівників та членів молодіжних громадських організацій з усіх областей, районів та міст підтримати нашу ідею та створити справжній ефективний молодіжний рух, який зможе координувати свої дії та проводити спільні акції.

Україна в небезпеці! Молодь захистить її!

Слава Україні!

До складу Молодіжного Руху «СПРОТИВ» увійшло двадцять молодіжних та студентських організацій, в тому числі:
• ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна»,
• ВМГО «Батьківщина молода»,
• ВМГО Об‘єднання студіюючої молоді «Зарево»,
• Громадський Рух «За Україну»,
• ВМГО «Молода Просвіта»,
• ВГО «Молодий Народний Рух»,
• ВМГО «Молодий Рух»,
• ВГО «Ліга народних адвокатів»,
• МГО «Ідейна варта»,
• Молодіжний Меморіал ім.В.Стуса,
• МГО «Молодіжний рух Києва»,
• ВМГО «Студентське братство»,
• Молодіжне крило УНР Київщини,
• ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес»,
• ВМГО «Національно-свідома молодь»,
• МГО «Патріот»,
• Спілка молодіжних патріотичних організацій України,
• Профспілка студентів, аспірантів та молодих спеціалістів «Моноліт»,
• ВМГО «Національний студентський союз»,
• Молодіжне об’єднання народних дипломатів.

«СПРОТИВ» анонсує створення організації мережевого типу з осередками у всіх областях і вищих навчальних закладах, який відкритий до участі в ньому місцевих молодіжних організацій будь-якого спрямування та сфери діяльності.


Дитячо-юнацький літературно-мистецький конкурс “Іван Труш в поезії та прозі”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Художньо-меморіальний музей Івана Труша Четвер, 01 квітня 2010 23:16

В Художньо-меморіальному музеї Івана Труша, що є відділом Національного музею у Львові ім. А. Шептицького, відбувається дитячо-юнацький літературно-мистецький конкурс “Іван Труш в поезії та прозі”. Щоб взяти в ньому участь необхідно відвідати музей-садибу художника, де можна відчути ауру, що надихала митця до праці, і в літературній формі викласти свої враження про життя та творчість видатного майстра.

 

До конкурсу запрошуються учні та студенти навчальних закладів усіх рівнів акредитації, які за віковими категоріями поділятимуться на три номінації:

І номінація – учні 1-5 класів середніх загальноосвітніх шкіл;

ІІ номінація – 6-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл;

ІІІ номінація – студенти училищ, коледжів, технікумів та вищих навчальних закладів.

 

Почесним журі виступає Львівська організація Національної спілки письменників України. Голова журі – голова Спілки, відмінник народної освіти України, доцент кафедри українознавства Української академії друкарства Марія Якубовська.

Конкурс проходить за підтримки Інституту колекціонерства, книгарень “Світ знань” та “Книжкова криївка”.


Детальніше

   

Міністерству Закордонних Справ Німеччини від учасників Зустрічі українських молодіжних організацій Європи “Болгарія 2010“

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Вівторок, 23 березня 2010 03:44


Міністерству Закордонних Справ Німеччини від учасників

Зустрічі українських молодіжних організацій Європи Болгарія 2010
25 лютого 2010 року Європарламент ухвалив резолюцію у справі України, в якій окремим пунктом йшлося про жаль щодо надання Президентом України Віктором Ющенком звання Героя України Степанові Бандері. Оскільки, як сказано в резолюції, Степан Бандера «співпрацював з нацистською Німеччиною». Між іншим, цю резолюцію підтримали й депутати від Німеччини.

У 1959 році в Мюнхені (Німеччина), агентом КГБ було вбито Степана Бандеру, а через три роки відбувся великий судовий процес над вбивцею у Карлсруе. Тоді Західна Європа з прихильністю й співчуттям поставилася до українського визвольного руху, який боровся за здобуття незалежності України.

Також відомо, що в часі Другої світової війни Степан Бандера був в’язнем нацистського концтабору Заксенхаузен, а його рідні брати загинули в концтаборі Аушвіц.

Зважаючи на те, що в Європі, на найвищому рівні відбувається перекручення історичних фактів, які стосуються України й які негативно впливають на імідж української держави, просимо Вас надати офіційну інформацію щодо перебування Степана Бандери у концтаборі Заксенхаузен, а його братів – Олександра та Василя Бандер у концтаборі Аушвіц (загинули у 1942 році).

Вважаємо, що лише документальні свідчення про Україну, її визначних постатей зможуть допомогти європейському суспільству зрозуміти боротьбу українців за здобуття державності й стануть запорукою для європейських політичних сил та ЗМІ щодо правдивого висвітлення української історії та сьогодення.

 

         З повагою,

 

 

         Аліна Житник                                                                Мирослав Гочак
         Секретар                                                                      Головуючий


   

Звернення до Європарламенту від учасників Зустрічі українських молодіжних організацій Європи “Болгарія 2010“

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Вівторок, 23 березня 2010 03:42

Звернення до Європарламенту від учасників

Зустрічі українських молодіжних організацій Європи Болгарія 2010Шановні депутати Європарламенту!


Ми, українська молодь, яка представляє громадські організації десяти країн Європи хочемо звернути Вашу увагу на резолюцію Європарламенту у справі України від 25 лютого 2010 року. Зокрема, в ній, у розділі «Програма Східного партнерства» окремим пунктом депутати висловили жаль щодо надання Президентом України Віктором Ющенком звання Героя України Степану Бандері.

Протест Європарламенту пов’язаний з тим, що, як сказано в резолюції, Степан Бандера «співпрацював з нацистською Німеччиною». На нашу думку, подібне звинувачення відомого українського політичного діяча, який у роки Другої світової війни був в’язнем нацистського концтабору Заксенхаузен, Степана Бандери суперечить не лише історичній правді, але й є втручанням у внутрішні справи України.

У своїй резолюції Ви висловлюєте сподівання, що «нове українське керівництво перегляне це рішення і в майбутньому підтримуватиме європейські цінності». Ми вважаємо, що до європейських цінностей власне й належить повага до державного суверенітету, права нації самостійно визначати й відзначати своїх героїв.

Звинувачення лідера українського руху, який боровся з нацизмом, в’язня одного із найжорстокіших концтаборів у колабораціонізмі є не просто фальшуванням історії, але й підступним ударом по іміджу України у світі.

Відтак, просимо переглянути Вашу резолюцію й відкликати пункт щодо обвинувачення Степана Бандери, як такий, що перечить історичній правді та є грубим порушенням «європейських цінностей», до яких Ви апелюєте.

 

З повагою,

 

 

Аліна Житник                                                                      Мирослав Гочак
Секретар                                                                            Головуючий


   

Резолюція зустрічі української молоді Європи (Болгарія, 2010)

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Написав Анатолій Пікуль Вівторок, 23 березня 2010 03:36

Резолюція

Зустрічі української молоді Європи

(Болгарія, 2010)

Делегати Зустрічі української молоді Європи (Болгарія, 2010), проаналізувавши проблеми та здобутки своєї роботи, ухвалили наступне:


 1. У зв’язку зі стрімким розвитком новітніх технологій створити мережу зв’язку між українською молоддю діаспори, базу адрес і різних комунікаційних можливостей (інформативна інтернет-сторінка, блог, форум тощо).

 2. Подати на сайті Світового Конґресу Українців (СКУ) в розділі Конференції українських молодечих організацій (КУМО) всі теми, які обговорювались на конференції. Нову інформацію розсилати за електронними адресами кожному з учасників, а також повідомляти всіх членів КУМО та учасників конференції про рішення, які ухвалює КУМО.

 3. Інформувати українську молодь діаспори про заходи, які відбуваються, а також про майбутні заходи, які проводять організації члени КУМО.

 4. Підготувати для потреб української молоді діаспори інформацію щодо наявних веб-ресурсів про українську літературу, музику, фільми та інших культурних ініціатив.

 5. Розглянути можливість створення окремого веб-сайту про Україну, її історію та сучасність. Метою такого ресурсу мало б бути знайомство української молоді діаспори з історичною Батьківщиною.

 6. Зробити аналіз технічної та фінансової підтримки веб-ресурсів.

Для того щоб сприяти подальшому розвитку українських громад за межами України, важливим є проведення щорічних зустрічей-конференцій української молоді в діаспорі, налагодження регулярних контактів з українськими державними органами і громадськими організаціями, які займаються проблемами української молоді діаспори.

Звертаємось до СКУ та Европейського Конґресу Українців з пропозицією поставити питання перед урядом України, а зокрема перед Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту, щодо підготовки та подання на затвердження до Кабінету Міністрів України комплексної програми «Молодь діаспори», яка б допомагала в розвитку молоді української діаспори. Першим кроком у створенні подібної програми може стати розробка проекту меморандуму про співпрацю між КУМО та Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Рекомендуємо молодіжним організаціям української діаспори звернутися до крайових надбудов щодо налагодження співпраці з посольствами України та активної взаємодії з ними.

Звертаємось до молодіжних громадських організацій в Україні з ініціативою щодо можливого залучення української молоді діаспори до освітніх, виховних, культурних та наукових програм (таборів, семінарів тощо). Необхідно створити різні туристичні та культурологічні програми, які б знайомили молодих представників діаспори з Україною.

Рекомендуємо СКУ:

 1. Звернутись до Міністерства закордонних справ України з пропозицією розглянути питання щодо скасування оплати за візи для дітей та молоді етнічних українців – громадян інших держав та зі статусом без громадянства.

 2. Звернутись до Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників, Товариства «Просвіта» щодо надання сучасної художньої літератури для потреб української молоді діаспори.


 1. Щорічно з метою культурного представлення України в різних країнах світу, погоджувати з Міністерством культури та туризму України, Міністерством закордонних справ України та з Українською Всесвітньою Координаційною Радою графіки гастролей українських колективів.

 2. Доручити Світовій координаційній виховно-освітній раді СКУ провести моніторинг освітніх потреб українських громад діаспори, а також розглянути доцільність та можливість використання в освітніх програмах курсу «Український світ», розробленого Центром українознавства Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.

 3. Доручити Світовій раді культури СКУ та Комісії спорту СКУ розглянути можливість та підготувати пропозиції щодо проведення літературних, художніх і культурно-мистецьких конкурсів та спортивних змагань серед української молоді діаспори.

Рекомендуємо усім організаціям, які брали участь у Зустрічі, підготувати та підписати договори про співпрацю для подальшої діяльності на правах партнерських організацій у різних проектах, фінансованих з європейських фондів, а також брати участь у навчанні з проектного фінансування та керівництва проектами.

 

   

Сторінка 6 з 31Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

ВИПАДКОВЕ ФОТО

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів