Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Sunday, Jul 21stУвага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Спротив П'ятниця, 04 червня 2010 20:24

Янукович: сто днів ганьби та брехні


    4 червня, в п’ятницю, в Києві Молодіжний рух «Спротив» провів акцію під назвою: «Янукович: 100 днів ганьби та брехні», яка була присвячена першим ста дням перебування Віктора Януковича на посаді Президента України. Учасниками акції стали студенти, представники громадянського суспільства, небайдужа та активна молодь.  

    Молоді  люди тримали в руках сто табличок, кожна з яких символізувала один день Януковича в ролі Президента. Частина табличок описувала ганьбу, якою супроводжувався той чи інший день перебування Януковича на найвищій посаді в державі. Інша частина, яка називалася «брехня» – це таблички, які перераховували невиконані передвиборчі обіцянки Януковича та його команди.  

  Ось лише п‘ять з п‘ятидесяти прикладів того, як встиг зганьбитися Віктор Янукович вже за перші 100 днів перебування при владі:

 •  
  • укласти зрадницький газово-флотський пакт Медведєва-Януковича;
  • відновити цензуру в ЗМІ;
  • скасувати місцеві вибори;
  • збільшити витрати на утримання себе та інших чиновників на 400 000 000 гривень;
  • створити найчисельніший в Європі Уряд, в якому не має жодної жінки, та який досі не спромігся на економічні реформи.

    Ще  однією метою заходу було нагадати Віктору Януковичу його передвиборчі обіцянки, які вже за перші 100 днів перетворились у брехню. П‘ять з них:

 •  
  • запровадити щомісячні соціальні виплати на дітей до 18 років;
  • побудувати 100 тисяч квартир для молоді щороку, а протягом 10 років - 1 мільйон;
  • ввести 5 років податкових канікул для малого бізнесу;
  • збільшити держзамовлення в українських ВНЗ до 75 %;
  • скасувати призов на строкову військову службу.

    Родзинкою акції стала народна забава «Вінок нападає на Януковича», участь в якій мали можливість взяти всі бажаючі.

    Заступник голови Молодіжного Націоналістичного  Конгресу Іван Кішка заявив, що ця акція  демонструє зневажливе ставлення молоді до Януковича, що свідчить про його без авторитетність та відсутність  поваги серед молоді. 

    Андрій  Фіщук, член МР «СПРОТИВ», Молодіжний Союз «Наша Україна»: «Провал Януковича на зовнішньополітичній арені внаслідок здачі національних інтересів у питаннях флоту і газу, його плазування перед Медведевим, Путіним і Обамою – речі очевидні й не сприйнятні для українського суспільства. Людей від рішучих дій стримує очікування, що Янукович вирішить економічні та внутрішньополітичні проблеми. Мета молоді, як частини українського суспільства – нагадати про ті основні обіцянки, які вже мав би виконувати Янукович. Адже подальше зволікання з реформуванням української економіки, підвищенням стандартів життя молоді та інших верств населення, призведе до набагато гірших наслідків, ніж останні, такі невигідні для України, зовнішньополітичні рішення». 

    «Сьогоднішня  акція, яка організована молодіжним рухом «Спротив» є яскравим відображенням негативного ставлення молоді до політики Януковича за сто днів його перебування на пості Президента України. Даний захід є лише стартом – подібні акції будуть проведені в усіх регіонах, де буде дана об’єктивна оцінка тим негативним процесам , які відбуваються під егідою Януковича не тільки на державному рівні, а і на регіональному», - заявив член МР «Спротив» Іван Крулько, голова Молодого Народного Руху. 

З питань отримання додаткової інформації, звертайтеся: 

Кішка Іван, тел. 0503072007

Іван  Крулько, тел. 0674453572

Андрій  Фіщук, тел. 0505260520

kishka.ivan@gmail.comFacebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Facebook

Схожі статті

relatedArticles

Новини з дружніх сайтів