Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Показати пошук

Wednesday, May 08th

Молода Просвіта



У КИЄВІ ЗАДЗВОНЯТЬ ШЕВЧЕНКОВІ ДЗВОНИ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

У КИЄВІ ЗАДЗВОНЯТЬ ШЕВЧЕНКОВІ ДЗВОНИ
на вечорі пам’яті Тараса Шевченка “Шевченків дзвін”

12 березня, понеділок, Будинок Вчителя
(вул. Володимирська 57)
початок о 18.30


Святкову атмосферу разом з глядачами розділять Євген Сверстюк, Василь Овсієнко, Тарас Компаніченко та гурт “Хорея козацька”, рок-гурт “Сад”, Леся Чарівна, Віра Бондар, Ярослав Джусь, Тарас Пушкар, Ігор Іванов, Юля Морозюк, Леся Матвійчук та інші.

«Забуваються усі лиха з многотрудного Тарасового дитинства, але чому назавжди запам’ятовується той епізод, коли він, малий і босий, вийшов за село й пішов до обрію – шукати залізні стовпи, що підпирають небо.

Мабуть, ця природа була символічним початком його життя.

За півтора століття, відколи нам відкрився і зник, як раптова нагірна з’ява, Шевченко, ми пережили апокаліптичні випробовування – на грані смерті цілої нації та її святинь…

Чи за той час ми пізнали Шевченка більше, ніж колись його сучасники? То правда, що розшукали його рукописи й малюнки, простежили сліди його життя. Що надрукували його твори, репродукували його автопортрети, портрети, малюнки…

» Детальніше

Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Анатолій Пікуль On 10.03.12

 

Два ящики кросівок з Харкова поїхали до Верховної Ради

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

 

Так в Харкові продемонстрували своє ставлення до народних депутатів, котрі проголосували Пу першому читанні за закон “Про засади державної мовної політики”. Акція пройшла одразу після голосування 5 червня 2012 року.

Розпочалося все з майдану Свободи, де близько 200 людей з плакатами та синьо-жовтими прапорами вигукували: “Банду геть!”, “Мова — душа народу!”, “Хочу говорити мовою, а не язиком!”. Учасники активно висловлювали свої думки в мегафон. Міліція при цьому спокійно спостерігала і не втручалася. Серед учасників були представники різних громадських організацій, культурні та політичні діячі. Після емоційних виступів колона рушила до пам'ятника Шевченку.

Тут розпочалася друга частина акції. Співорганізатори Дмитро Пилипець та Світлана Шкурай поставили два об’ємних ящика і запропонували присутнім скинутися драним взуттям, щоб відправити його до Верховної Ради.

» Детальніше

Останнє оновлення (Четвер, 07 червня 2012 06:06) Написав Світлана Шкурай On 05.06.12

Шевченків день

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Шевченків день... або як молодь 197 річчя Тараса святкувала.

Як повідомили організатори (ЧМГО «Молода Просвіта», ВО «Свобода» та ЧМГО «Патріот України»).

- Шевченко для нас –« Прометей української думки, що своїм словом запалив мільйони українських сердець. І сьогодні на наші плечі лягає відповідальність не дати згаснути тому вогню!»

День народження потрібно святкувати в тісному сімейному колі. А ми Українці одна велика сімя. Тому зібралися щоб почитати Шевченка.

Вечір пройшов у надзвичайно теплій атмосфері, учасники до пізна читала вірші і кожен зміг розповісти хто є Шевченко у його житті.

Останнє оновлення (Середа, 08 червня 2011 16:56) Написав Євгеній On 10.03.11

 

Провокація 9 травня в світлі проекту «Розкол України»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Провокація 9 травня в світлі проекту «Розкол України»

Львівські події стали потужним імпульсом для антиукраїнської істерії... У проекті задіяний весь ланцюжок: кремлівські технологи - Банкова - Верховна Рада - Марков з Тягнибоком...

Коли-небудь хитрий підручник для вузьких фахівців з «конструювання настроїв» і «моделювання ситуацій» опише святкування 9 травня 2011 року в Львові як наочне і успішне застосування такої конструкції і моделювання. Ми вирішили не чекати, коли мине час і з`явиться такий підручник, а поділитися своїми спостереженнями і знаннями вже сьогодні. Журналісти через свою професію дивляться, читають і слухають інформацію професійно. Багато непомітних навіть обізнаному читачу і глядачу речі ми здатні зчитувати через досвід і занурення в професію. Тому ми хочемо, щоб люди, які не зв`язали в логічний ланцюг подій до і після 9 травня, змогли разом з нами зробити це і побачити цілісну картину. А саме: з яким цинізмом, за якою чітко продуманою схемою три політтехнологічні сервіси влади розколюють Україну.

Потужний імпульс для антиукраїнської істерії

Дозвольте короткий список заголовків останніх днів українських і російських медіа: «У Львові - побоїще, а в Києві червоні прапори», «Стрілянина і криваві зіткнення в Львові», «Побиття ветеранів у Львові». Україна стала «фавориткою» російських і українських теленовин. Хочу нагадати, що українські і російські сюжети впродовж трьох останніх днів починалися з подій у Львові 9 травня. Практично вся журналістика говорила про дві майже несполучні частини України.

Безумовно, події 9 травня стали мультиплікатором для дуже різних сюжетів. Львівські події послужили потужним імпульсом для антиукраїнської істерії. Засудити львівських націоналістів зібралася Держдума РФ (велику націю без ворога не побудуєш, а Україна відмінно підходить), і для антигалицької істерії всередині України теж (сильну владу без розколу теж не побудуєш?). Окремо виповзла із «своїм» рішенням Луганська облрада, пропонуючи заборонити «Свободу». Ми не знаємо, як Львівському консулові в Львові топтали вінок. Цього теж ніхто не задокументував. Але хотіли б побачити кадри і переконатися, що так і було.

» Детальніше

Останнє оновлення (Неділя, 22 травня 2011 17:40) Написав Лана Самохвалова On 14.05.11

Міністерству Закордонних Справ Німеччини від учасників Зустрічі ...

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail


Міністерству Закордонних Справ Німеччини від учасників

Зустрічі українських молодіжних організацій Європи Болгарія 2010




25 лютого 2010 року Європарламент ухвалив резолюцію у справі України, в якій окремим пунктом йшлося про жаль щодо надання Президентом України Віктором Ющенком звання Героя України Степанові Бандері. Оскільки, як сказано в резолюції, Степан Бандера «співпрацював з нацистською Німеччиною». Між іншим, цю резолюцію підтримали й депутати від Німеччини.

У 1959 році в Мюнхені (Німеччина), агентом КГБ було вбито Степана Бандеру, а через три роки відбувся великий судовий процес над вбивцею у Карлсруе. Тоді Західна Європа з прихильністю й співчуттям поставилася до українського визвольного руху, який боровся за здобуття незалежності України.

Також відомо, що в часі Другої світової війни Степан Бандера був в’язнем нацистського концтабору Заксенхаузен, а його рідні брати загинули в концтаборі Аушвіц.

Зважаючи на те, що в Європі, на найвищому рівні відбувається перекручення історичних фактів, які стосуються України й які негативно впливають на імідж української держави, просимо Вас надати офіційну інформацію щодо перебування Степана Бандери у концтаборі Заксенхаузен, а його братів – Олександра та Василя Бандер у концтаборі Аушвіц (загинули у 1942 році).

Вважаємо, що лише документальні свідчення про Україну, її визначних постатей зможуть допомогти європейському суспільству зрозуміти боротьбу українців за здобуття державності й стануть запорукою для європейських політичних сил та ЗМІ щодо правдивого висвітлення української історії та сьогодення.

 

         З повагою,

 

 

         Аліна Житник                                                                Мирослав Гочак
         Секретар                                                                      Головуючий


Останнє оновлення (Вівторок, 30 листопада 1999 02:00) Написав Анатолій Пікуль On 23.03.10

 

Сторінка 1 з 10



Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання